VIP Sport

2. června 2014 • 08:44

Kdo to sakra je? Z brankáře Wieseho se za půl roku stala hora svalů!

Autor: bko
Vstoupit do diskuse
0

Když sportovec ukončí profesionální kariéru, většinou ho to aspoň trošku změní. Někomu naroste jenom bříško, někdo přibere celkově... To co ale předvedl bývalý brankář Werderu Brémy, Hoffenheimu nebo německé reprezentace Tim Wiese, nemá obdoby... Za půl roku se z něj stalo svalnaté monstrum, které připomíná mladého Arnolda Schwarzeneggera.Zářil v bráně Brém, zahrál si za německý nároďák a naposledy válčil za bundesligový Hoffenheim, kde ale rok nechytal a v lednu se dohodl na ukončení smlouvy, kterou měl podepsanou až do roku 2016.

"Já i má rodina máme za sebou těžké období. Nyní je čas, abych se díval dopředu a rozvážně si promyslel budoucnost," uvedl Wiese, který se podle německých médií musel z lukrativního kontraktu částečně vyplatit.

A teprve dvaatřicetiletý Wiese spatřil svou budoucnost v evidentně úplně jiném sportu.

Tim Wiese se vrhl na zcela jiný sport. Plánuje kariéru jako zápasník?
Tim Wiese se vrhl na zcela jiný sport. Plánuje kariéru jako zápasník?

Ve světě kulturistiky se zabydlel hodně rychle, za půl roku si vybudoval takovou muskulaturu, že by se nemusel stydět ani ve společnosti vyhlášených světových svalovců. Jen z posilování to ale rozhodně mít nebude...

Vstoupit do diskuse
0

Sport 2020

MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy pokračuje od 23. května. Na začátku června se rozjela na Britských ostrovech i Premier League.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud