VIP Sport

25. září 2015 • 17:23

Golfista Johnson topí Gretzkého dceru v luxusu: Palác za 120 milionů i s ostrovem!

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Sbalil sexy celebritu, dceru nejslavnějšího hokejisty všech dob, která mu před osmi měsíci porodila syna. Dost důvodů na to, aby se elitní golfista Dustin Johnson (31) snažil. A teď své lásce Paulině Gretzky (26) koupil luxusní palác za 120 milionů korun!Rezidence ve floridském Palm Beach Garden je jako z pohádky, 760 m2 ryzího luxusu. „Paulina a malý Tatum jsou to nejdražší, co mám,“ řekl aktuálně 9. nejlepší golfista světa.

Loni se půl roku léčil z drogové závislosti, letos už zase září a jen na turnajových odměnách vydělal 126 milionů korun, což by mu na barák stačilo. A hokejový bůh Wayne Gretzky je konečně spokojený, že si zeťák vše srovnal v hlavě a stará se mu o jeho dcerušku.

Co v luxusním domě najdete?

* dvoupatrový obývák
* 5 ložnic
* 6 koupelen
* vinný sklípek
* rozlehlá terasa
* 3 balkony s výhledem na oceán
* bazén s vodopádem a jeskyní
* privátní ostrůvek
* dok pro člun

Na svém instagramu Paulina ráda dráždí okolí.
Na svém instagramu Paulina ráda dráždí okolí.

 

Mistrovství světa ve florbale 2018 v Praze

Program a výsledky Český tým - soupiska Rozpis zápasů Info a hrací systém Haly pro MS Vstupenky Přehled medailistů z MS Akce pro fanoušky

Mistrovství světa ve florbale 2018 se koná ve dnech 1. - 9. prosince v Praze. Letošní šampionát je dvanáctý v historii, čeští florbalisté zatím získali jednu stříbrnou a dvě bronzové medaile. Čeští florbalisté narazí ve skupině A na Německo, Lotyšsko a Švýcarsko, všechny zápasy včetně play off odehrají v O2 areně.

Český program na MS ve florbale:
Německo - ČESKO
(so 1. 12., 18:00) * Lotyšsko - ČESKO (ne 2. 12., 17:00) * ČESKO - Švýcarsko (út 4. 12., 19:30)

Články odjinud


Články odjinudKlasická verze
Mobilní verze