VIP Sport

9. prosince 2015 • 13:40

Všichni se ptají: Je Ronaldo gay? Právě jsme se vzali, oznámil s boxerem

Autor: pv

Sexy modelka Irina Shayk byla pouhá zástěrka jako báchorky o sexu s tisíci ženami. Slavný portugalský fotbalista Cristiano Ronaldo prý není lamač dívčích srdcí, ale těch mužských. Alespoň to tvrdí některá britská a francouzská média.Údajně útočník Realu Madrid chodí s marockým boxerem Badrem Harim, za kterým lítá několikrát týdně. Tím by se mělo i vysvětlit, proč Ronaldo tají matku svého syna.

Prý mělo jít o ženu, která jako náhradní matka akorát plod odnosila a porodila. Oba sportovci si z šokujícího nařčení dělají legraci.

Na sociální síti vystavili dvě fotky. Na první z nich boxer drží Ronalda a pod tím je text: „Vždycky tu pro tebe budu, abych tě zvedl, kámo.“ Na druhé fotografii se objímají kolem ramen a komentují to slovy: „Právě jsme se vzali.“

Dva opravdoví kámoši. Cristiano Ronaldo a kickboxer Badr Hari.
Dva opravdoví kámoši. Cristiano Ronaldo a kickboxer Badr Hari.

Témata:  sport, fotbal, ronaldo, boxer
 

Sport 2020

Koronavirus ovlivňuje sport. Sledujte ONLINE
MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, na další vývoj se čeká u fotbalové Fortuna ligy. Minimálně do konce dubna se nerozjede ani Premier League na Britských ostrovech.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče * Herní myši na Heuréka.cz

Články odjinud


Články odjinud