VIP Sport

23. ledna 2016 • 16:35

Jak Strýcová školila tenisového panice Krause: To je Federer, ty idiote!

Autor: pv
Vstoupit do diskuse
0
###BLOK-TOP-VIDEA###

Byl nepolíbený sportem, a tak došlo na několik vtipných situací. Hudebníka Davida Krause sbalila loni tenistka Barbora Strýcová a hned ho začala brát s sebou na turnaje. Dokonce s ní byl i na Wimbledonu a na krku měl akreditaci, kde byl uváděn jako její trenér. „Ptali se mě, co říkám na ten servis. Řekl jsem, že je o nás dobře postaráno a nenapadlo mě, že myslí Báry podání,“ smál se v rozhovoru na Frekvenci 1 Kraus .

České tenistky se na Slavících předvedly v netradičních pózách
České tenistky se na Slavících předvedly v netradičních pózách

Problém měl s tím, že nepoznal ani největší tenisovou ikonu. „Ten pán mi byl povědomý, ale pořád jse m netušil, kdo to je,“ řekl Kraus. Až přítelkyně mu to vysvětlila. „To je Federer , ty idiote!“ upozornila Strýcová svého partnera.

V jejich vztahu musel hudebník změnit i vizáž a nechává se zarůstat vousy. „Moje přítelkyně nechce, abych vypadal moc mladě. Její otec měl kníra. Já se tedy musím stylizovat do toho jejího otce,“ překvapil Kraus.

Vstoupit do diskuse
0

Sport 2020

MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy pokračuje od 23. května. Na začátku června se rozjela na Britských ostrovech i Premier League.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud