VIP Sport

4. dubna 2016 • 12:29

Biatlonistka Vítková: Poprvé promluvila o lásce s trenérem!

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Sezona to byla dlouhá. Zatímco její soupeřky viděly během zimy své partnery sotva pár dní, biatlonistka Veronika Vítková (27) ho měla stále po boku. Koučuje totiž české muže.S Markem Lejskem (30), kterého můžete znát i z biatlonových videí, na kterých představuje fanouškům areály Světového poháru, se dali dohromady před touto sezonou.

Jaké výhody vztah s členem týmu přináší? „Když přijdou ty těžké chvíle, kdy se člověku nedaří, tak mám toho nejbližšího člověka pořád u sebe,“ vyznala se Veronika a dodala: „Může mě pozvednout a dostat zpátky nahoru.“

Veronika Vítková a Marek Lejsek tvoří nejen nedílnou součást české reprezentace, ale také pár v osobním životě.
Veronika Vítková a Marek Lejsek tvoří nejen nedílnou součást české reprezentace, ale také pár v osobním životě.

Kdo jí závidí?

Oproti soupeřkám i kolegyním z týmu, které za čtyři měsíce, kdy biatlonisté jezdí po svěťácích, vidí své milované jen sporadicky, tak Veronika získává minimálně psychickou výhodu. Cítí kvůli tomu zášť?

„Nevím o tom. Nevšimla jsem si, že by mi někdo záviděl,“ pravila a usmála se na opodál stojícího Marka, se kterým v týdnu vyrazili na ČEZ KSN Cup, kde vyměnili běžky za sjezdovky.

Teď spolu plánují aktivní dovolenou v italských Alpách, kde budou na skialpech zdolávat zasněžené vrcholy, i závod dvojic v přírodním víceboji. Ostatně soužití biatlonistky a trenéra přináší výhody i v době mimo sezonu. Třeba když dostanete chuť pilovat střelbu. „Pak mám výhodu, že můžu jít s Márou,“ říká Veronika.

Vše o zimních olympijských hrách 2018 najdete zde >>

 
Prohlédněte si nejlepší akty na webu DIGIarena.czKlasická verze
Mobilní verze