VIP Sport

31. května 2016 • 12:10

Kouč Brückner není s nároďákem v Rakousku: Omluvil se kvůli ženě!

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Tréninky? Intenzivní. Sebevědomí? Patřičné. Nálada? Skvělá. Tak proč našinec pořád pátrá po tom, co nebo spíše kdo tomu chybí? Přece Karel Brückner (76)!Legendární nepřehlédnutelnou šedou kštici slavného trenéra na kempu nároďáku v Rakousku nepotkáte. Přesto, že je oficiálně součástí realizačního týmu pro francouzské Euro (10. června – 10. července).

Se svojí Irenou

Kde je velezkušený doyen vedený na soupisce jako konzultant šéfkouče Pavla Vrby? „Karel Brückner s mužstvem není z rodinných důvodů,“ vysvětlil tiskový mluvčí svazu Martin Gregor.

Tím jsme u chlapského počínání člověka, jenž dávno ví, že život není jen fotbal a představuje větší hodnoty. „Karel se z reprezentace omluvil. Je doma v Olomouci u své ženy Ireny, která občas marodí. Chtěl být před mistrovstvím Evropy s ní,“ pověděl Blesku Brücknerův známý z Hané.

Brücknerova manželka Irena je prý často nemocná.
Brücknerova manželka Irena je prý často nemocná.

Ano, dává to před dlouhým tažením ve Francii (Češi tam letí 8. června a závěrečný zápas skupiny, který vůbec nemusí být poslední, hrají 21. června) logiku starostlivého muže.

Oko a kapitál

Kopaná přijde ke slovu na pláních země galského kohouta. „Na šampionátu pan Brückner s týmem bude,“ sdělil mluvčí Gregor. To je zpráva k nezaplacení! Oko »Klekího Petry«, jenž z videozáznamů vyčte, který protihráč je levý na bránění u levé lajny, či kdo ze soupeřů umí kličku pravačkou jen na pravou stranu, se bude tuze hodit. A pak ty jeho standardky! Při rozích a trestňácích dokáže Brückner vymyslet originální kulišárny, což je pro mače se Španěly, Chorvaty a Turky neocenitelný kapitál!

Vše o zimních olympijských hrách 2018 najdete zde >>

 
Prohlédněte si nejlepší akty na webu DIGIarena.czKlasická verze
Mobilní verze