14. října 2015 • 04:58

Tak slaví Češi! Skákal i Brückner, Petržela vzal Čechovi helmu

Autor:
TOP VIDEA
Vítková slavila medaili v Českém domě. Kdo ji nejvíc dojal? Vítková slavila medaili v Českém domě. Kdo ji nejvíc dojal?
CELÝ SESTŘIH: Dukla - Jablonec 0:1. Rozhodl Lischka, zápas přerušila tma CELÝ SESTŘIH: Dukla - Jablonec 0:1. Rozhodl Lischka, zápas přerušila tma
VŠECHNA VIDEA ZDE

Že měli postup jistý už dávno dopředu? Čeští fotbalisté slavili po parádním vítězství 3:2 v Nizozemsku nejen účast na EURO 2016, ale i první triumf na půdě velkého favorita po 49 letech, který bude překvapivě na závěrečném turnaji chybět. V šatně se rozparádil i bývalý kouč národního týmu Karel Brückner, který působí jako konzultant svého nástupce Pavla Vrby.Po sobotní porážce s Tureckem 0:2 na Letné na ohňostroje nedošlo. Po hodně matném výkonu se nebylo čemu divit. V amsterdamské aréně ale bylo všechno úplně jinak. Vrbův tým předvedl parádní výkon a cenný výsledek si chtěli Čech a spol. náležitě užít.

Bezprostředně po závěrečném hvizdu vyměnili dresy za trička s nápisem Vzhůru do Francie a poděkovali fanouškům, kteří je hlasitě na stadionu slavného Ajaxu podporovali. Mimořádně bujarý byl tentokrát také vítězný pokřik v kabině. „Na EURO jsme si postup dávno vyhráli, proto jsme si dneska s Holanďanem pohráli. Jóóóó!“ odstartoval masér Eda Poustka veselí.

Jak to vypadá v kabině po výhře v Nizozemsku? Eda to zase rozjíždi!!!#EURO2016

Posted by Česká fotbalová reprezentace on 13. říjen 2015

Do poskakování se v kroužku zapojil také pětasedmdesátiletý Brückner, který se podílel už na pátém českém postupu na velký turnaj. A došlo i na další zajímavé scény. Záložník Milan Petržela si zahrál na Petra Čecha. Vzal si brankářské rukavice a na hlavu si vzal jeho ochrannou helmu. Padla mu!

Noc velkých oslav mohla pokračovat dál…

 

Závěrečná radost českého týmu.
Závěrečná radost českého týmu.

480p 360p 240p
Kadeřábek o svém gólu: Viděl jsem, že brankář čeká centr

Suchý: Doufám v co nejmenší trest

Olympiáda 2018: kompletní informace najdete zde >>

Program ZOH >> Hokej na ZOH 2018 >>

 Klasická verze
Mobilní verze