VIP Sport

9. července 2016 • 19:02

Tenistka Kvitová už týden sleduje Wimbledon v TV: »Dřina« na riviéře

Autor: ps

Už je to týden, co nejlepší česká tenistka Petra Kvitová (26) vypadla z grandslamového Wimbledonu. Okamžitě se vydala odpočívat a dopřává si sluníčka. Boje v Londýně sleduje jen v televizi a moc se u toho nenadře. I když…Kvitová se po velmi rychlém konci na londýnské trávě přesunula do Monte Carla, kde plnými doušky vychutnává život na Azurovém pobřeží, rozehřáté pláže a průzračné moře.

„Na zdraví a lepší zítřky,“ vzkázala tenistka se sklenkou v ruce a k fotce z moře připsala: „Netřeba slov.“ Čeho ale bude třeba, je pořádný trénink, který ji zase vrátí na vrchol. A i do toho se snad už dala.

Dvojnásobná wimbledonská vítězka prožívá rok plný překvapení. V lednu řekla sbohem dlouholetému trenérovi Davidu Kotyzovi, její skvělé výkony, na které jsme všichni zvyklí, se zatím drží ve stínu. Nejlepším letošním umístěním je semifinále z turnaje ve Stuttgartu. Snad nad jejími výkony vysvitne v druhé polovině roku sluníčko.

Kvitová se odhalila na pláži azurového pobřeží.
Kvitová se odhalila na pláži azurového pobřeží.

 

Sport 2020

Koronavirus ovlivňuje sport. Sledujte ONLINE
MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, na další vývoj se čeká u fotbalové Fortuna ligy. Minimálně do konce dubna se nerozjede ani Premier League na Britských ostrovech.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče * Herní myši na Heuréka.cz

Články odjinud


Články odjinud