VIP Sport

15. září 2016 • 08:00

Volejbalistka Maki se vdala. Svou někdejší parťačku Kiki ani nepozvala

Autor: iSport.cz, Tomáš Pokorný
###BLOK-TOP-VIDEA###

Česká beachvolejbalistka Markéta Sluková mění příjmení. V Americe si vzala svého trenéra Simona Nausche. Dřív plánovala, že jí za svědka půjde bývalá parťačka Kristýna Kolocová, tu ale ani nepozvala. Na svatbě naopak byla její současná spoluhráčka Barbora Hermannová, která šla za družičku.Osmadvacetiletá plážová volejbalistka Maki už není Slukovou. V americkém Jasperu se vdala za svého trenéra Rakušana Simona Nausche, stala se z ní tak paní Markéta Nausch. Pár se plánoval vzít už dřív, rakouský trenér požádal Slukovou o ruku už v roce 2014, nakonec se tak stalo až nyní.

Ještě před svatbou však musela šťastná nevěsta řešit jeden problém. V dobách zásnub se totiž přiznala, že jí půjde tehdejší parťačka Kristýna Kolocová za svědka. "Bavily jsme se o tom, už když nám bylo dvanáct. Je to taková moje spřízněná duše," říkala tehdy.

Nyní je však všechno jinak. Vloni v létě se totiž parťačky rozešly ve zlém a vypadá to, že si rozepři nevyříkaly ani nyní. Kolocová totiž nedostala ani pozvánku.

 

Sport 2020

Koronavirus ovlivňuje sport. Sledujte ONLINE
MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, na další vývoj se čeká u fotbalové Fortuna ligy. Minimálně do konce dubna se nerozjede ani Premier League na Britských ostrovech.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče * Herní myši na Heuréka.cz

Články odjinud


Články odjinud