VIP Sport

15. září 2016 • 08:00

Volejbalistka Maki se vdala. Svou někdejší parťačku Kiki ani nepozvala

Autor: ,
###BLOK-TOP-VIDEA###

Česká beachvolejbalistka Markéta Sluková mění příjmení. V Americe si vzala svého trenéra Simona Nausche. Dřív plánovala, že jí za svědka půjde bývalá parťačka Kristýna Kolocová, tu ale ani nepozvala. Na svatbě naopak byla její současná spoluhráčka Barbora Hermannová, která šla za družičku.Osmadvacetiletá plážová volejbalistka Maki už není Slukovou. V americkém Jasperu se vdala za svého trenéra Rakušana Simona Nausche, stala se z ní tak paní Markéta Nausch. Pár se plánoval vzít už dřív, rakouský trenér požádal Slukovou o ruku už v roce 2014, nakonec se tak stalo až nyní.

Ještě před svatbou však musela šťastná nevěsta řešit jeden problém. V dobách zásnub se totiž přiznala, že jí půjde tehdejší parťačka Kristýna Kolocová za svědka. "Bavily jsme se o tom, už když nám bylo dvanáct. Je to taková moje spřízněná duše," říkala tehdy.

Nyní je však všechno jinak. Vloni v létě se totiž parťačky rozešly ve zlém a vypadá to, že si rozepři nevyříkaly ani nyní. Kolocová totiž nedostala ani pozvánku.

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Program a výsledky Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Nominace Kvalifikace Los Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hraje od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostí 11 ruských měst a 12 stadionů, finále se odehraje v Moskvě na stadionu Lužniki.

 Skupina A * Skupina B * Skupina C *Skupina D * Skupina E * Skupina F * Skupina G * Skupina H
Klasická verze
Mobilní verze