VIP Sport

24. října 2016 • 09:16

SEX jako odměna za vítězství? Hamilton laškoval s rajcovní Vonnovou

Autor: pv
Vstoupit do diskuse
0

Jedny fanoušky zklamala a jiné potěšila. Nejlepší sjezdařka historie Lindsey Vonnová vynechala o víkendu první závod sezony v rakouském Söldenu, protože v Americe propaguje svou novou knihu. V Texasu se jela Velká cena formule 1 a na této události nemohla blonďatá diva chybět. Přijela totiž podpořit svého přítele.Byla největší ozdobou na okruhu. V modrých kalhotách a hlavně miniaturním topu, který připomínal spíše jen podprsenku, chodila kolem týmových boxů. Pokaždé skončila v garáži stáje Mercedes, kde byla VIP hostem. Vonnová je totiž velkou kamarádkou britského pilota Lewise Hamiltona . Společně už řádili během lyžování a snowboardování na horách nebo je nachytali fotografové na různých večírcích.

Po závodě v Austinu, který vyhrál právě Hamilton a má stále šanci obhájit titul, slavila Lindsey společně s pilotem i jeho týmem. Šampaňské teklo proudem a možná to pokračovalo i mimo závodní okruh. „Lewisovi samozřejmě držím palce. To je důvod, proč jsem tady. Navíc od sebe i kousek bydlíme a jsme sousedi,“ prozradila sjezdařská královna a bývalá partnerka Tigera Woodse .

Jestli ale po závodě nebyla pozvána domů k Hamiltonovi na skleničku, už neřekla. Stále se oba dokola zaklínají tím, že jsou pouze přátelé. Navzájem se jako pouzí kamarádi podporují až příliš. Což je velmi podezřelé.

Vonnová nešla v tomto outfitu přehlédnout
Vonnová nešla v tomto outfitu přehlédnout

Více z VIP Sportu ZDE>>>

 

Vstoupit do diskuse
0

Sport 2020

MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy pokračuje od 23. května. Na začátku června se rozjela na Britských ostrovech i Premier League.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud