VIP Sport

14. listopadu 2016 • 15:36

Atlet Helcelet kvůli prdelce lásky Denisy: Na kobereček ke tchyni!

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Má doma krásnou dívku a rád se s ní pochlubí. Zatímco fanoušci jsou ze sexy fotek Denisy Rosolové (30), které pořizuje atlet Adam Sebastian Helcelet (25), u vytržení, její maminka si prý pozve Adama na »kobereček«.O žhavých fotkách, které desetibojař dává na Instagram, se mluvilo i na sobotním vyhlášení Atleta roku. Co vlastně Adama vedlo k tomu, že se proměnil ve fotografa spodního prádla?

„Viděl jsem hezkej zadek, co chodí po pokoji, tak jsem si řekl, že si ho vyfotím,“ vysvětlil a mrknul na svou překážkářku: „Denča má zadek pěkný, tak proč se nepochlubit.“

Atlet Adam Helcelet ukázal, jak se doma má. Pevně svírá prdelku přítelkyně Denisy Rosolové.
Atlet Adam Helcelet ukázal, jak se doma má. Pevně svírá prdelku přítelkyně Denisy Rosolové.

Pravda, nejprve u ní nepochodil, protože moc dobře tušila, jaké »haló« to vyvolá. „Ale pak jsem řekla: Víš co, dělej si, co chceš. Ale poneseš si následky,“ pravila Denisa.

Reakce na sebe nenechala dlouho čekat. „Máma to viděla ve zprávách a volala mi, co to má znamenat. Tak jsem jí řekla, ať si to vyřídí s Adamem,“ culila se běžkyně ve stylu já nic, já muzikant.

Fanoušky teď určitě zajímá, jestli se můžou těšit na pokračování série. Na to má Adam stručnou odpověď: „To se uvidí. Podle nálady.“

 

Olympiáda 2018: kompletní informace najdete zde >>

Hokej na ZOH 2018 >>

 
Prohlédněte si nejlepší akty na webu DIGIarena.czKlasická verze
Mobilní verze