VIP Sport

7. února 2017 • 17:10

Sexy sázka! Krásná česká skikrosařka Zemanová běhala po Špindlu polonahá

Autor: pv

Kývla na nezvyklou výzvu a prohrála. Skikrosařka Andrea Zemanová se vsadila, že se stihne do pěti minut převléknout na zadním sedadle osobního auta do lyžařské výbavy. Nestihla to, a tak musela polonahá běhat po Špindlerově Mlýně.Čeští reprezentanti musí plnit nezvyklé úkoly v pořadu Bílá stopa na kanálu O2 TV sport. Tentokrát vyšla řada na Zemanovou s tím, že se musí do pěti minut převléknout na zadním sedadle osobního auta do lyžařské výbavy a dostane pohár, pokud se jí to podaří.

Lyžařka Zemanová vyběhla do centra Špindlerova Mlýna v podprsence
Lyžařka Zemanová vyběhla do centra Špindlerova Mlýna v podprsence

Skikrosařka se s úkolem statečně prala, ale nakonec si nestihla obléknout ponožku a musela podstoupit trest. V centru Špindlerova Mlýna vyběhla z auta jen v zimních kalhotách a podprsence a běhala mezi lidmi.

Nejdříve byli turisté překvapení, ale pak odvážné lyžařce začali tleskat. „Ve dne jsem ještě v podprdě po Špindlu neběhala,“ oddechla si ztřeštěná Zemanová, která nakonec dostala pohár za statečný výkon.

 

Sport 2020

Koronavirus ovlivňuje sport. Sledujte ONLINE
MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, na další vývoj se čeká u fotbalové Fortuna ligy. Minimálně do konce dubna se nerozjede ani Premier League na Britských ostrovech.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče * Herní myši na Heuréka.cz

Články odjinud


Články odjinud