VIP Sport

15. března 2017 • 09:30

Berdychovi, jak je neznáme! Tomáš vzteky rozmlátil raketu, Ester se šklebila

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Má náladu pod psa! Supí vzteky, láme rakety, kaboní se na všechny kolem. Tenista Tomáš Berdych (31) zažívá mizerný start do sezony a odnáší to i jeho manželka Ester...V americkém Indian Wells nezvládl už svůj druhý zápas, když prohrál s Japoncem Nišiokou, až 70. hráčem světa. Česká hvězda přitom vedla 6:1, 5:2 a měla mečbol!

„Nevěděl jsem, co hrát a jak bych mohl Berdycha porazit. On mi ale nabídl šanci,“ smál se vítěz, jenž se do turnaje prodral z kvalifikace jako tzv. lucky looser.

Tomáš se nevídaně vztekal. Dokonce rozmlátil raketu.
Tomáš se nevídaně vztekal. Dokonce rozmlátil raketu.

Berdychova manželka Ester sice americké fanoušky oblažovala pohledem do svého výstřihu, ale i jí brzy odešla dobrá nálada a dění na kurtu sledovala s úšklebky. Aby ne, Tomáš zažívá nejhorší vstup do sezony za posledních osm let. Bude krize pokračovat, nebo se vše obrátí k lepšímu?

Hvězdný Federer propaguje v Praze Laver Cup. S fanoušky se sešel na Staroměstském náměstí
720p 480p 360p 240p

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Play off - pavouk Čtvrtfinále Semifinále Finále Program a výsledky Soupisky Střelci Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hrálo od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostilo 11 ruských měst a 12 stadionů, finále v Moskvě na stadionu Lužniki vyhráli Francouzi nad Chorvatskem 4:2.

Finále
Francie - Chorvatsko 4:2

Zápas o třetí místo
Belgie - Anglie 2:0

Semifinále
Francie - Belgie 1:0
 * Anglie - Chorvatsko 1:2 v prodl. 

Čtvrtfinále
Urugay - Francie 0:2 
* Brazílie - Belgie 1:2
Švédsko - Anglie 0:2 Rusko - Chorvatsko 2:2, 3:4 na penalty
Klasická verze
Mobilní verze