VIP Sport

23. března 2017 • 22:00

Přísní Švýcaři! Schumacherův syn ještě pořád nemá řidičák

Autor: ija
Vstoupit do diskuse
0
###BLOK-TOP-VIDEA###

Za volantem je jako doma, na silnice ale zatím nesměl. Syn legendárního pilota F1 Mick Schumacher oslaví za pár dnů 18. narozeniny a konečně si může udělat řidičák. „Už se nemůžu dočkat, až budu moci konečně řídit jinde, než na závodní dráze,“ prozradil mladík, který už startuje ve formuli 3 a časem se hodlá porvat o místo v prestižní formuli 1. V Německu se sice smí řídit od sedmnácti, ale Mick má smůlu. Je sice Němec, jeho rodina však bydlí u Ženevského jezera, kde jeho otec, sedminásobný mistr světa, pořídil honosné sídlo. A Švýcaři jsou přísní. Mladý Schumacher si musel, jako každý jiný, počkat do osmnáctin, které oslaví 22. března.
A není to pro něj jediná novinka. Má také novou facebookovou stránku a získal prestižní místo, stal se velvyslancem značky Mercedes-Benz. Právě v týmu Mercedes ukončil jeho otec Michael kariéru.
První závodní víkend ve formuli 3 začne pro Micka a jeho tým Prema v polovině dubna v Silverstone.

Vstoupit do diskuse
0

Sport 2020

MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy pokračuje od 23. května. Na začátku června se rozjela na Britských ostrovech i Premier League.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud