VIP Sport

18. dubna 2017 • 17:42

Pikantní tajemství! Ronaldo si na focení vycpává rozkrok, práskla modelka

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Dnes už je Cristiano Ronaldo (32) znovu šťastně zadaný  s Georginou Rodríguezovou a náhradní matka mu ve Spojených státech brzy porodí dvojčata, minulé léto se ale kolem něj motala jedna krásla za druhou a jedna z nich na něj teď práskla pikantní tajemství. Když fotbalová hvězda předvádí spodní prádlo své vlastní značky, používá vycpávku, aby jeho mužská výbava vypadala větší. Po loňském triumfu Realu Madrid v Lize mistrů dostal Cristiano Ronaldo jako hlavní hvězda španělského velkoklubu volno navíc. Většinu času strávil portugalský útočník na lodi plující kolem ostrovu Ibiza a internetem létaly desítky fotek z veselých večírků na moři.  Jednou z mnoha krásných žen na palubě byla i blondýnka Elisa de Panicisová a spekulovalo se o milostném románku mezi ní a Ronaldem.

Cristiano Ronaldo prý fixluje velikost svých intimních partií, když předvádí své spodní prádlo.
Cristiano Ronaldo prý fixluje velikost svých intimních partií, když předvádí své spodní prádlo.

Chilská zpěvačka, modelka, herečka a tanečnice se po téměř roce objevila v reality show nazvané Dvojité pokušení, kde povyprávěla o tom, jak Ronaldo ve svých reklamních kampaních simuluje velikost svých intimních partií. „Řekl mi, že používá vycpávky. Nevidím na tom nic špatného. Normálně jsme se o tom bavili, jsme kamarádi,“ tvrdila De Panicisová.

Její slova dávají smysl. Ronaldo si nesmírně zakládá na svém vypracovaném těle, jeho břišní svaly jsou přímo ukázkové. A pokud si v intimních partiích nepřipadá úplně dokonalý, proč by si trochu nepomohl?  

„Cristiano se obklopuje fajn lidmi, má nádherného syna a umí si užívat život. Na lodi byla dobrá zábava,“ dodala De Panicisová, která očividně nechtěla nejlepšímu fotbalistovi světa lhaním škodit. Ovšem takové prohlášení představovalo jistotu, že se o ní znovu začne mluvit. Že by to byl ten účel?

Propírání Ronaldova rozkroku připomnělo jeho slavného předchůdce Davida Beckhama, který si pomáhal podobným způsobem jako současná hvězda Realu...

720p 480p 360p 240p
Real Madrid - Atlético Madrid: Neskutečný zákrok! Ronaldovu dělovku vytáhl z čáry bek Savič

MS v hokeji 2018: program a skupiny >>

 Klasická verze
Mobilní verze