VIP Sport

24. dubna 2017 • 07:56

Moc jsem ti chtěla pomoct, ale přemohla nás! naříká expřítelkyně Rajtorala (†31)

Autor: bko
###BLOK-TOP-VIDEA###

Těžko uvěřitelná zpráva dorazila v neděli večer z Turecka, kde se oběsil bývalý fotbalový reprezentant a hráč Plzně František Rajtoral (†31). Šok prožila i jeho bývalá dlouholetá přítelkyně Petra (26), která pak na sociálních sítích zveřejnila zamilovaný obrázek s Františkem - a doplnila ho srdíčky a ubrečenými smajlíky.Půvabná Petra chodila s Rajtoralem šest let, seznámili se ve fotbalistově rodné Příbrami. „Potkali jsme se v baru, pak si na mě sehnal číslo,“ popsala nedávno Blesku dívka, která v současnosti chodí s dalším bývalým fotbalistou Markem Gecovem.

"Kdo tě znal, ví, jaké obrovské srdce si měl, jak úžasný člověk si byl. Všem bych vám přála mít Fandu každý den po svém boku, to by ten život teprve stál za to. Tak moc jsem ti chtěla pomoc, Fanuš, ale přemohla nás," smutnila Petra na svém Instagramu.

Smutná zpráva z Turecka. Explzeňský obránce Rajtoral spáchal sebevraždu - čtěte ZDE »

Bývalá přítelkyně Františka Rajtorala Petra zavzpomínala touhle reprezentační fotkou
Bývalá přítelkyně Františka Rajtorala Petra zavzpomínala touhle reprezentační fotkou

Na Františka Rajtorala ale nemůže jen tak zapomenout. Strávili spolu hodně času, byla u jeho třech titulů s Plzní, fandila mu i na EURO 2012 v Polsku. Teď se ale musí, stejně jako fanoušci a bývalí spoluhráči či soupeři, vyrovnat s faktem, že František už nežije.

Muž, který trpěl depresemi, si vzal život na své poplzeňské štaci v Turecku. A slzy určitě neprolévá jen Petra...

Explzeňský Rajtoral (†31) spáchal sebevraždu. Podívejte se na jeho kariéru

 

Nikdy nezapomeneme! hlásí osobnosti na sociálních sítích

 
Články odjinud


Články odjinud