VIP Sport

8. května 2017 • 05:00

Sportovci na sítích: Druhý domov Jágrovy Veroniky, pozadí Kordové i autobus č*rak

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Bijec v kleci Conor McGregor se stal otcem. Hvězda UFC sdílela fotku své partnerky Dee Devlinové s právě narozeným synkem, jehož rodiče pojmenovali Conor Jack a rovnou mu založili účet na Instagramu. Zamilovaným otcem je i Pavel Kadeřábek. „Největší dar, který můžete od své partnerky (budoucí ženy) dostat, je nejúžasněji dcera na světě,“ napsal fotbalista Hoffenheimu ke snímku rozkošné Emičky. V plavkách se na sociálních sítích předvedly ruská atletická kráska i americká golfistka Jesicca Kordová. Partnerka Jaromíra Jágra Veronika Kopřivová prozradila, kde má druhý domov, a do toho olympijský vítěz v desetiboji Roman Šebrle vtipkoval. Jaký byl uplynulý týden na sociálních sítích?„Kucíí, počkejte, už du,“ napsal Šebrle k selfíčku z pražského maratonu, na němž ho právě míjí elitní skupina afrických vytrvalců. Před pár dny ho zase zaujal chorvatský autobus stojící u pražského hotelu. „Tímhle asi nepojedu,“ šklebí se „Šéba“. Jméno na boku vozu totiž značí v češtině ne právě neslušnější výraz č*rak.

Golfistka Jessica Kordová poškádlila fanoušky sexy fotkou.
Golfistka Jessica Kordová poškádlila fanoušky sexy fotkou.

Dcera českých tenistů Jessica Kordová zaujala pořádně sexy fotkou s textem: „Před námi jsou daleko lepší věci než cokoli, co je za námi.“ Vzhledem k tomu, že na snímku ukazuje čtyřiadvacetiletá golfistka výstavní pozadí, soudí většina fanoušků, že ani to, co je vzadu, není vůbec špatné.

„Když hrál dne možná naposledy Milan Baroš, tak šla i Renata Langmannová,“ napsal k selfíčku s manželkou z tribuny stadionu Sparty moderátor Ondřej Novotný.  

A co ještě sdíleli sportovci na sociálních sítích?

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Nový hrací model Fantasy liga

Nejvyšší česká fotbalová soutěž nově s názvem FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci. Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin, do kterých si přenesou bodové zisky: skupina o titul (1.-6.), skupina o baráž o EL (7.-10.) a skupina o udržení (11.-16.).

19. kolo Fortuna ligy:
Baník Ostrava - Olomouc 0:0, Teplice - Zlín 2:1, Slovácko - Dukla 1:0, Opava - Ml. Boleslav 2:1, Bohemians - Liberec 0:0, Příbram - Sparta 1:1, Plzeň - Karviná 2:1, Jablonec - Slavia 0:2

Články odjinud


Články odjinud