VIP Sport

8. května 2017 • 05:00

Sportovci na sítích: Druhý domov Jágrovy Veroniky, pozadí Kordové i autobus č*rak

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Bijec v kleci Conor McGregor se stal otcem. Hvězda UFC sdílela fotku své partnerky Dee Devlinové s právě narozeným synkem, jehož rodiče pojmenovali Conor Jack a rovnou mu založili účet na Instagramu. Zamilovaným otcem je i Pavel Kadeřábek. „Největší dar, který můžete od své partnerky (budoucí ženy) dostat, je nejúžasněji dcera na světě,“ napsal fotbalista Hoffenheimu ke snímku rozkošné Emičky. V plavkách se na sociálních sítích předvedly ruská atletická kráska i americká golfistka Jesicca Kordová. Partnerka Jaromíra Jágra Veronika Kopřivová prozradila, kde má druhý domov, a do toho olympijský vítěz v desetiboji Roman Šebrle vtipkoval. Jaký byl uplynulý týden na sociálních sítích?„Kucíí, počkejte, už du,“ napsal Šebrle k selfíčku z pražského maratonu, na němž ho právě míjí elitní skupina afrických vytrvalců. Před pár dny ho zase zaujal chorvatský autobus stojící u pražského hotelu. „Tímhle asi nepojedu,“ šklebí se „Šéba“. Jméno na boku vozu totiž značí v češtině ne právě neslušnější výraz č*rak.

Golfistka Jessica Kordová poškádlila fanoušky sexy fotkou.
Golfistka Jessica Kordová poškádlila fanoušky sexy fotkou.

Dcera českých tenistů Jessica Kordová zaujala pořádně sexy fotkou s textem: „Před námi jsou daleko lepší věci než cokoli, co je za námi.“ Vzhledem k tomu, že na snímku ukazuje čtyřiadvacetiletá golfistka výstavní pozadí, soudí většina fanoušků, že ani to, co je vzadu, není vůbec špatné.

„Když hrál dne možná naposledy Milan Baroš, tak šla i Renata Langmannová,“ napsal k selfíčku s manželkou z tribuny stadionu Sparty moderátor Ondřej Novotný.  

A co ještě sdíleli sportovci na sociálních sítích?

 

Mistrovství světa ve florbale 2018 v Praze

Program a výsledky Český tým - soupiska Rozpis zápasů Info a hrací systém Haly pro MS Vstupenky Přehled medailistů z MS Akce pro fanoušky

Mistrovství světa ve florbale 2018 se koná ve dnech 1. - 9. prosince v Praze. Letošní šampionát je dvanáctý v historii, čeští florbalisté zatím získali jednu stříbrnou a dvě bronzové medaile. Čeští florbalisté narazí ve skupině A na Německo, Lotyšsko a Švýcarsko, všechny zápasy včetně play off odehrají v O2 areně.

Český program na MS ve florbale:
Německo - ČESKO
(so 1. 12., 18:00) * Lotyšsko - ČESKO (ne 2. 12., 17:00) * ČESKO - Švýcarsko (út 4. 12., 19:30)

Články odjinud


Články odjinudKlasická verze
Mobilní verze