VIP Sport

15. května 2017 • 05:00

Je to láska! Mladá tenisová hvězda Vondroušová odhalila tajemného přítele

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Má štěstí ve hře i v lásce. Sedmnáctiletá tenisová naděje Marketá Vondroušová před měsícem zazářila na turnaji ve švýcarském Bielu, kde jako kometa prolétla z kvalifikace až do finále, které vyhrála a připsala si na konto milion korun. Nyní talentovaná hráčka odhalila i svého přítele!Podle odborníků z tenisového prostředí má Vondroušová našlápnuto na to, aby sklízela stejné úspěchy jako Petra Kvitová. Má i obrovskou výhodu, že oproti většině svých soupeřek dokáže zkrotit emoce a na kurtu je chladná a jde si za vítězstvím.

Přítel sedmnáctileté tenisové hvězdičky Markéty Vondroušové
Přítel sedmnáctileté tenisové hvězdičky Markéty Vondroušové

V soukromí je ale jiná a mohl by o tom vyprávět její přítel, kterého nyní ukázala na sociální síti Instagram. Spokojený pár si v parném dni dopřával zmrzlinu a mladík svou tenisovou princeznu zamilovaně objímal. Víc ale o svém partnerovi neprozradila.

Chlapec má ale soka v lásce. Markéta Vondroušová miluje kanadského zpěváka Justina Biebera a dokonce si nenechala ujít ani jeho koncert v Praze. Láska je to ale pouze platonická, takže tajemný mladík se nemusí bát.

 

Mistrovství světa ve florbale 2018 v Praze

Program a výsledky Český tým - soupiska Rozpis zápasů Info a hrací systém Haly pro MS Vstupenky Přehled medailistů z MS Akce pro fanoušky

Mistrovství světa ve florbale 2018 proběhlo ve dnech 1. - 9. prosince v Praze. Letošní šampionát byl dvanáctý v historii, triumf nakonec obhájili Finové, Češi ke svým třem historický medailím další nepřidali, když skončili čtvrtí.

České výsledky na MS ve florbale:
O 3. místo: Česko - Švýcarsko 2:4 * Semifinále: Česko - Finsko 2:7 * Čtvrtfinále: Česko - Dánsko 10:1 * Skupina A: Německo - ČESKO 5:10 * Lotyšsko - ČESKO 4:3 * ČESKO - Švýcarsko 6:4

Články odjinud


Články odjinudKlasická verze
Mobilní verze