VIP Sport

15. května 2017 • 05:00

Je to láska! Mladá tenisová hvězda Vondroušová odhalila tajemného přítele

###BLOK-TOP-VIDEA###

Má štěstí ve hře i v lásce. Sedmnáctiletá tenisová naděje Marketá Vondroušová před měsícem zazářila na turnaji ve švýcarském Bielu, kde jako kometa prolétla z kvalifikace až do finále, které vyhrála a připsala si na konto milion korun. Nyní talentovaná hráčka odhalila i svého přítele!Podle odborníků z tenisového prostředí má Vondroušová našlápnuto na to, aby sklízela stejné úspěchy jako Petra Kvitová. Má i obrovskou výhodu, že oproti většině svých soupeřek dokáže zkrotit emoce a na kurtu je chladná a jde si za vítězstvím.

Přítel sedmnáctileté tenisové hvězdičky Markéty Vondroušové
Přítel sedmnáctileté tenisové hvězdičky Markéty Vondroušové

V soukromí je ale jiná a mohl by o tom vyprávět její přítel, kterého nyní ukázala na sociální síti Instagram. Spokojený pár si v parném dni dopřával zmrzlinu a mladík svou tenisovou princeznu zamilovaně objímal. Víc ale o svém partnerovi neprozradila.

Chlapec má ale soka v lásce. Markéta Vondroušová miluje kanadského zpěváka Justina Biebera a dokonce si nenechala ujít ani jeho koncert v Praze. Láska je to ale pouze platonická, takže tajemný mladík se nemusí bát.

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Nový hrací model Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Fantasy liga Kluby

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci.
Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin a odehrají nadstavbu.

Profily klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Baník Ostrava

MS v hokeji 2019 (Slovensko): Program * Rozpis * Vstupenky * Tabulky

MS v biatlonu 2019 (Östersund): Program * Závody * Info a vstupenky

Články odjinud


Články odjinud