VIP Sport

18. května 2017 • 09:20

Skončil Baroš s fotbalem? Rodinku mučil na kolech, vedení nechal na ženě

Autor: ,
###BLOK-TOP-VIDEA###

Liberec dovedl ke klidné záchraně, o to víc si Milan Baroš (35) může užívat konec fotbalové sezony, v níž dal tři ligové góly. Rodinku vytáhl v pražské Šárce na kola, ovšem vedení pelotonu nechali chlapi na vysportované Tereze.Od léta možná budou více spolu, Barošovi totiž v Liberci končí roční smlouva a je možné, že kariéru už zabalí.

V říjnu mu bude 36 let, během své »fotbalové tour« po Evropě stihl už vyhrát Ligu mistrů, oba anglické poháry, francouzskou i tureckou ligu a má bronz z Eura 2004.

Tak je možné, že mu milovaná rodinka přiroste k srdci ještě víc a na fotbal se vykašle. I když… Jeho klukům Matteovi s Patrikem se kopání do balonu líbí. Zatím začínají na Slavii, tak se uvidí, jestli z nich budou mít taťka s mamkou takové šutery, jakým byl sám hlavoun rodiny Milan.

Milan s Terezou na citronové limonádě.
Milan s Terezou na citronové limonádě.

Hradec Králové - Liberec: Baroš se napodruhé dočkal penalty, stáhl ho Hůlka. Kerbr překonal Ottmara a Liberec vede 1:0
720p 480p 360p 240p

 

Mistrovství světa ve florbale 2018 v Praze

Program a výsledky Český tým - soupiska Rozpis zápasů Info a hrací systém Haly pro MS Vstupenky Přehled medailistů z MS Akce pro fanoušky

Mistrovství světa ve florbale 2018 proběhlo ve dnech 1. - 9. prosince v Praze. Letošní šampionát byl dvanáctý v historii, triumf nakonec obhájili Finové, Češi ke svým třem historický medailím další nepřidali, když skončili čtvrtí.

České výsledky na MS ve florbale:
O 3. místo: Česko - Švýcarsko 2:4 * Semifinále: Česko - Finsko 2:7 * Čtvrtfinále: Česko - Dánsko 10:1 * Skupina A: Německo - ČESKO 5:10 * Lotyšsko - ČESKO 4:3 * ČESKO - Švýcarsko 6:4

Články odjinud


Články odjinudKlasická verze
Mobilní verze