VIP Sport

22. května 2017 • 21:13

Vyšpulit, zatáhnout! Kobzanová pózovala v plavkách. Co na to Frolík?

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Partnerka českého hokejisty Michaela Frolíka, modelka Diana Kobzanová (35) poslala svým fanouškům na sociálních sítích „speciální pozdrav z pláže“. Focení v plavkách si ale zjevně příliš neužívala. „Vyšpulit, vystrčit, zatáhnout a na špičky. Tak se to nosí, ne?“ připsala k fotkám na Instagramu. „Nejlepší je zasmát se sama sobě," přidala. „Posílám speciální pozdrav z pláže. Jako není vůbec sranda pózovat na „afektovanou kravičku“ . Člověk se trošku cejtí jako blbeček před ostatníma lidma na pláži,“ přiznala kontroverzní Miss České republiky z roku 2001.

Co na „afektovanou kravičku“ říkal její hokejista Michael Frolík, to jsme se nedozvěděli. Ovšem fanynky se teď předhánějí v superlativech na adresu Dianiny postavy a zejména jejích dlouhých nohou.

„Já ty nohy chci! … Ty nohy jsou neskutečný! ... Milý ježíšku, přála bych si přesně takové nohy. Děkuji,“ píší jedna přes druhou.

Focení na pláži v podání Diany Kobzanové.
Focení na pláži v podání Diany Kobzanové.

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Nový hrací model Fantasy liga

Nejvyšší česká fotbalová soutěž nově s názvem FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci. Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin, do kterých si přenesou bodové zisky: skupina o titul (1.-6.), skupina o baráž o EL (7.-10.) a skupina o udržení (11.-16.).

19. kolo Fortuna ligy:
Baník Ostrava - Olomouc 0:0, Teplice - Zlín 2:1, Slovácko - Dukla 1:0, Opava - Ml. Boleslav 2:1, Bohemians - Liberec 0:0, Příbram - Sparta 1:1, Plzeň - Karviná 2:1, Jablonec - Slavia 0:2

Články odjinud


Články odjinud