VIP Sport

30. května 2017 • 08:00

Hvězdný fotbalista bojuje s vážnou nemocí, jeho sexy kráska září

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Po Mariu Götzem jako by se slehla zem. Střelec vítězného gólu Němců na mistrovství světa v Brazílii 2014 se léčí se závažným metabolickým problémem a dokonce ani neodcestoval s Borussií Dortmund do Berlína na finále německého poháru . Zato jeho láska Ann-Kathrin Brömmelová je v jednom kole. Na jaře tančila v televizní soutěži a pokračuje ve své práci modelky. A fotí hodně sexy snímky.Pracovní vytížení Ann-Kathrin Brömmelové je velké a vyhledávaná modelka informuje své fanoušky na sociálních sítích doslova o každém svém kroku. Zato Mario Götze si dopřává klidu na léčbu.

Německá média dokonce spekulují o tom, zda jsou ti dva pořád spolu. Poslední společná fotka, kterou Brömmelová vystavila na Instagramu, je totiž zpod vánočního stromečku a vznikla na společné dovolené, kterou pár trávil v prosinci v Dubaji.

Přítelkyně Maria Götzeho Ann-Kathrin Brömmelová je vyhledávanou modelkou.
Přítelkyně Maria Götzeho Ann-Kathrin Brömmelová je vyhledávanou modelkou.

 

Mistrovství světa ve florbale 2018 v Praze

Program a výsledky Český tým - soupiska Rozpis zápasů Info a hrací systém Haly pro MS Vstupenky Přehled medailistů z MS Akce pro fanoušky

Mistrovství světa ve florbale 2018 proběhlo ve dnech 1. - 9. prosince v Praze. Letošní šampionát byl dvanáctý v historii, triumf nakonec obhájili Finové, Češi ke svým třem historický medailím další nepřidali, když skončili čtvrtí.

České výsledky na MS ve florbale:
O 3. místo: Česko - Švýcarsko 2:4 * Semifinále: Česko - Finsko 2:7 * Čtvrtfinále: Česko - Dánsko 10:1 * Skupina A: Německo - ČESKO 5:10 * Lotyšsko - ČESKO 4:3 * ČESKO - Švýcarsko 6:4

Články odjinud


Články odjinudKlasická verze
Mobilní verze