VIP Sport

1. června 2017 • 12:36

VIDEO ze zatýkání Woodse! Myslel, že je na druhém konci USA, pletl si hymnu s abecedou

Autor:

Byl úplně mimo. Golfová legenda Tiger Woods byl v pondělí ve tři hodiny ráno zadržen americkou policií poblíž své rezidence na Floridě. Když zmateného sportovce hlídka zastavila, vůbec nevěděl, co se děje a kde je. Myslel si, že je v Kalifornii, která je skoro 5000 kilometrů daleko od místa zadržení!Byl chycen, jak spí na dálnici ve svém luxusním mercedesu. Po probuzení a na vyzvání policistů vystoupil Tiger Woods z vozu a na nohách neměl boty! Podle výrazu ve tváři a zmatenému žvatlání bylo jasné, že je pod vlivem návykové látky. Strážcům zákona přiznal, že si vzal hodně prášků a rozhodně nepil alkohol nebo užil drogy.

Následně měl na příkaz policisty vyjmenovat písmena abecedy. Omámený Woods se ale otočil směrem do silnice a kráčel pryč. Pak chtěl zase zpívat americkou hymnu.

Na třetí pokus už pochopil, co se po něm chce a pomalu předříkával písmenko po písmenku, což překvapivě zvládl. Horší už to bylo s orientací. Strážníkům tvrdil, že neví, kam jede a je nyní v Kalifornii. Přitom byl na druhé straně Ameriky na Floridě.

Policie ho tak zadržela a eskortovala do cely. Golfistův mercedes za 220 tisíc dolarů (pět milionů korun) měl proražené pneumatiky, prasklý nárazník a škrábance na laku.

Po sedmi hodinách ve vazbě byl kdysi nejlépe vydělávající sportovec světa propuštěn na kauci a bude vyšetřován na svobodě.

Mercedes Woodse měl proražené pneumatiky
Mercedes Woodse měl proražené pneumatiky

 

Mistrovství světa ve florbale 2018 v Praze

Program a výsledky Český tým - soupiska Rozpis zápasů Info a hrací systém Haly pro MS Vstupenky Přehled medailistů z MS Akce pro fanoušky

Mistrovství světa ve florbale 2018 proběhlo ve dnech 1. - 9. prosince v Praze. Letošní šampionát byl dvanáctý v historii, triumf nakonec obhájili Finové, Češi ke svým třem historický medailím další nepřidali, když skončili čtvrtí.

České výsledky na MS ve florbale:
O 3. místo: Česko - Švýcarsko 2:4 * Semifinále: Česko - Finsko 2:7 * Čtvrtfinále: Česko - Dánsko 10:1 * Skupina A: Německo - ČESKO 5:10 * Lotyšsko - ČESKO 4:3 * ČESKO - Švýcarsko 6:4

Články odjinud


Články odjinudKlasická verze
Mobilní verze