VIP Sport

1. června 2017 • 12:36

VIDEO ze zatýkání Woodse! Myslel, že je na druhém konci USA, pletl si hymnu s abecedou

Autor:

Byl úplně mimo. Golfová legenda Tiger Woods byl v pondělí ve tři hodiny ráno zadržen americkou policií poblíž své rezidence na Floridě. Když zmateného sportovce hlídka zastavila, vůbec nevěděl, co se děje a kde je. Myslel si, že je v Kalifornii, která je skoro 5000 kilometrů daleko od místa zadržení!Byl chycen, jak spí na dálnici ve svém luxusním mercedesu. Po probuzení a na vyzvání policistů vystoupil Tiger Woods z vozu a na nohách neměl boty! Podle výrazu ve tváři a zmatenému žvatlání bylo jasné, že je pod vlivem návykové látky. Strážcům zákona přiznal, že si vzal hodně prášků a rozhodně nepil alkohol nebo užil drogy.

Následně měl na příkaz policisty vyjmenovat písmena abecedy. Omámený Woods se ale otočil směrem do silnice a kráčel pryč. Pak chtěl zase zpívat americkou hymnu.

Na třetí pokus už pochopil, co se po něm chce a pomalu předříkával písmenko po písmenku, což překvapivě zvládl. Horší už to bylo s orientací. Strážníkům tvrdil, že neví, kam jede a je nyní v Kalifornii. Přitom byl na druhé straně Ameriky na Floridě.

Policie ho tak zadržela a eskortovala do cely. Golfistův mercedes za 220 tisíc dolarů (pět milionů korun) měl proražené pneumatiky, prasklý nárazník a škrábance na laku.

Po sedmi hodinách ve vazbě byl kdysi nejlépe vydělávající sportovec světa propuštěn na kauci a bude vyšetřován na svobodě.

Mercedes Woodse měl proražené pneumatiky
Mercedes Woodse měl proražené pneumatiky

 

Mistrovství světa v hokeji 2018 v Dánsku

Program a výsledky Český tým Systém turnaje Kde se hraje Maskot Vstupenky Fantasy k MS

Mistrovství světa v hokeji se hraje od 4. do 20. května v Dánsku (Kodaň a Herning), čeští hokejisté čekají na medaili už pět let. Ze dvou osmičlenných skupin postupují první čtyři týmy do čtvrtfinále. Finále se odehraje 20. 5. od 20.15 v Kodani.

České zápasy ve skupině A: sobota 5. 5. (20:15) Česko - Slovensko; neděle 6. 5. (16:15) Švédsko - Česko; úterý 8. 5. (20:15) Česko  - Švýcarsko; čtvrtek 10. 5. (20:15) Česko - Rusko; pátek 11. 5. (20:15) Bělorusko  - Česko; neděle 13. 5. (16.15) Francie - Česko; pondělí 14. 5. (20:15) Česko - Rakousko
Klasická verze
Mobilní verze