VIP Sport

14. června 2017 • 13:52

Nedvědova dcera to rozjíždí: Odvážné sexy fotky v plavkách!

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Dcera viceprezidenta Juventusu Turín Pavla Nedvěda (44) už se pochlubila prvním klukem. To ale není ze strany Ivanky všechno! Když přijela ze studií ve Švýcarsku na prázdniny domů do Itálie, dráždila své fanoušky na sociální síti fotkami v plavkách.Z dívenky, kterou tatík Pavel dodnes rád pochová v náručí, už je velká dospělá slečna. Učí se ve světě, konkrétně na univerzitě ve Švýcarsku, kde potkala svoji první velkou lásku.

Ivanka jde s dobou, o čemž svědčí také její aktivita na sociálních sítích. Sdílí své radosti, zážitky a naposledy také své sexy křivky. Doma u bazénu v Turíně se nechala vyfotit, jak jí to sluší v plavkách.

Ukázala důkaz, že je z ní opravdu povedená šťabajzna. Dokonalá postavička, sexy póza, táta Nedvěd na ní může být opravdu hrdý! „Lásko moje největší,“ napsala k fotografii, ke které připojila jméno své velké italské kamarádky.

Tak snad se v Turíně potkaly, když po ní Ivanka tolik teskní a je na skok doma…

Z Ivanky je krásná mladá slečna.
Z Ivanky je krásná mladá slečna.

Nedvěd o volbě předsedy FAČR: Je třeba mít vůdce a nějakým směrem fotbal vést
720p 480p 360p 240p

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Play off - pavouk Čtvrtfinále Semifinále Finále Program a výsledky Soupisky Střelci Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hrálo od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostilo 11 ruských měst a 12 stadionů, finále v Moskvě na stadionu Lužniki vyhráli Francouzi nad Chorvatskem 4:2.

Finále
Francie - Chorvatsko 4:2

Zápas o třetí místo
Belgie - Anglie 2:0

Semifinále
Francie - Belgie 1:0
 * Anglie - Chorvatsko 1:2 v prodl. 

Čtvrtfinále
Urugay - Francie 0:2 
* Brazílie - Belgie 1:2
Švédsko - Anglie 0:2 Rusko - Chorvatsko 2:2, 3:4 na penalty
Klasická verze
Mobilní verze