VIP Sport

17. června 2017 • 20:00

Sparťan Rosický dovolenkuje s hvězdou Arsenalu: S "bráchou" v exotice!

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Žije a umí žít! Fotbalový virtuos ze Sparty pronásledovaný ustavičnými zraněními Tomáš Rosický (36) se po dlouhých týdnech mlčení objevil na sociální síti.Ne že by to se sdílností nějak přeháněl, na to on nikdy moc nebyl, nicméně pod snímkem s Theem Walcottem (28) stojí: „S mým prima bratrem!“

Jo, tak si s bývalým parťákem z Arsenalu udělali výlet do exotiky. Kopali spolu za londýnské »Gunners« deset let. Rosický tam sice nejvíce kamarádil s Fábregasem, ale poté, co španělský ptáček Cesc přeletěl do Chelsea, stal se jeho nejvěrnějším druhem právě Walcott.

Rosický na dovolené s hvězdou Arsenalu Walcottem.
Rosický na dovolené s hvězdou Arsenalu Walcottem.

No, už se to volno Rosickému krátí. Letenští začínají přípravu ve středu a rudí fans, zmučení až třetím místem v lize (Tomáš odehrál jen 18 minut a musel s achillovkou pod kudlu), vyhlížejí střapatého plejera ze Šestajovic jako spasitele. „Tomáš hodně maká, aby byl připraven,“ pověděl Blesku Rosického manažer Pavel Paska.

Nový kouč Stramaccioni: Tomáš je šampion, pomůže mi

Na Letné se bude gruntovat! S novým trenérem Andreou Stramaccionim (41) přijdou změny, ovšem zrovna Rosického by Ital bral všemi deseti.

„Tomáš je velký šampion a týmu ještě určitě pomůže. Stejně jako mně, protože v první řadě je to hráč, který miluje Spartu,“ nechal se na portálu iSport slyšet Stramaccioni.

Je to dobrý, hlásí ve Španělsku Rosický. Trénoval přihrávky v pohybu
720p 480p 360p 240p

 

Mistrovství světa v hokeji 2018 v Dánsku

Program a výsledky Český tým Systém turnaje Kde se hraje Maskot Vstupenky Fantasy k MS

Mistrovství světa v hokeji se hraje od 4. do 20. května v Dánsku (Kodaň a Herning), čeští hokejisté čekají na medaili už pět let. Ze dvou osmičlenných skupin postupují první čtyři týmy do čtvrtfinále. Finále se odehraje 20. 5. od 20.15 v Kodani.

České zápasy ve skupině A: sobota 5. 5. (20:15) Česko - Slovensko; neděle 6. 5. (16:15) Švédsko - Česko; úterý 8. 5. (20:15) Česko  - Švýcarsko; čtvrtek 10. 5. (20:15) Česko - Rusko; pátek 11. 5. (20:15) Bělorusko  - Česko; neděle 13. 5. (16.15) Francie - Česko; pondělí 14. 5. (20:15) Česko - Rakousko
Klasická verze
Mobilní verze