VIP Sport

19. června 2017 • 14:16

Kadeřábkova svatba s Miss Chlebovskou: průsvitné šaty a dojemná vyznání lásky

###BLOK-TOP-VIDEA###

Má dokonalé křivky a nebojí se je ukázat v plné kráse a to i v den svatby. Miss 20102 a bývalá reportérka iSport TV Tereza Chlebovská, nyní už Kadeřábková (26) si v sobotu vzala fotbalového reprezentanta Pavla Kadeřábka (25). Na sobě měla modelka průsvitné svatební šaty, ze kterých se tajil dech.Vsadila na svou dvorní módní návrhářku. Kadeřábková si oblékla na svůj velký den šaty od Petry Brzkové a doslova v nich zářila. Ženich musel být úžasem bez sebe, když svou vyvolenou poprvé uviděl v průsvitných bílých šatech.

„Miluji tě celým svým srdcem. Můj muž,“ vyznala se modelka na sociální síti Instagram a na svém profilu se vyslovil i zamilovaný Kadeřábek: „Náš velký Den. Nádherná, teď už paní Kadeřábková. Miluju Tě.“

Za svědka šla Chlebovské její sestra Johanka, která se vdala letos na jaře. Pavlovi sňatek odsvědčil bratr Jan. Přítomná na svatbě byla i deseti měsíční dcera Kadeřábkových Emička. „Připravte se na smršť fotek,“ napsal Kadeřábek fanouškům a známým na sociální síti. Určitě se bude na co těšit.

Tereza v krásných průsvitných šatech
Tereza v krásných průsvitných šatech

 

MS v hokeji 2019 - Slovensko, Bratislava a Košice

Program Český tým Rozpis Vstupenky Tabulka Stadiony Maskot

Mistrovství světa v hokeji se koná na Slovensku v Bratislavě a Košicích od 10. do 26. května 2019. Češi narazí ve skupině B postupně na Švédsko, Norsko, Rusko, Lotyšsko, Itálii, Rakousko a Švýcarsko.

Hokejová extraliga 2018/2019Play off * Baráž o extraligu * VIDEO a SESTŘIHY

Fotbalová FORTUNA:LIGA 2018/2019Program * Hrací model * VIDEO * Program nadstavby

Články odjinud


Články odjinud