VIP Sport

19. června 2017 • 14:16

Kadeřábkova svatba s Miss Chlebovskou: průsvitné šaty a dojemná vyznání lásky

Autor: spo
###BLOK-TOP-VIDEA###

Má dokonalé křivky a nebojí se je ukázat v plné kráse a to i v den svatby. Miss 20102 a bývalá reportérka iSport TV Tereza Chlebovská, nyní už Kadeřábková (26) si v sobotu vzala fotbalového reprezentanta Pavla Kadeřábka (25). Na sobě měla modelka průsvitné svatební šaty, ze kterých se tajil dech.Vsadila na svou dvorní módní návrhářku. Kadeřábková si oblékla na svůj velký den šaty od Petry Brzkové a doslova v nich zářila. Ženich musel být úžasem bez sebe, když svou vyvolenou poprvé uviděl v průsvitných bílých šatech.

„Miluji tě celým svým srdcem. Můj muž,“ vyznala se modelka na sociální síti Instagram a na svém profilu se vyslovil i zamilovaný Kadeřábek: „Náš velký Den. Nádherná, teď už paní Kadeřábková. Miluju Tě.“

Za svědka šla Chlebovské její sestra Johanka, která se vdala letos na jaře. Pavlovi sňatek odsvědčil bratr Jan. Přítomná na svatbě byla i deseti měsíční dcera Kadeřábkových Emička. „Připravte se na smršť fotek,“ napsal Kadeřábek fanouškům a známým na sociální síti. Určitě se bude na co těšit.

Tereza v krásných průsvitných šatech
Tereza v krásných průsvitných šatech

 

Sport 2020

Koronavirus ovlivňuje sport. Sledujte ONLINE
MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, na další vývoj se čeká u fotbalové Fortuna ligy. Minimálně do konce dubna se nerozjede ani Premier League na Britských ostrovech.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče * Herní myši na Heuréka.cz

Články odjinud


Články odjinud