VIP Sport

23. června 2017 • 05:00

Nové komedie nejen na hlavě! Fotbalové hvězdy do přípravy měnily styl

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Fotbalista a nový extravagantní účes? Snad každému hned naběhne legendární hláška z Ivánku, kamaráde. „Ty tady padáš na držku a oni si dělají na hlavách nějaké komedie. Já bych jim dal!“ zaznělo ve slavných odposleších z korupční aféry před 13 lety.  Kdo si před novou sezonou z fotbalistů udělal nové komedie nejen na hlavě?Snad nejvíce poutal v minulé sezoně pozornost záložník Viktorie Plzeň Martin Zeman. Na trávníku byl k nepřehlédnutí s obarvenými vlasy do světlerůžové. Křiklavá barva nyní skoro úplně zmizela, když se nechal po stranách ostříhat nakrátko a jen uprostřed hlavy má šošolku se stopami po vybledlé růžové.

Vácha šel na blond
Vácha šel na blond

Zatímco v Plzni s experimenty Zeman prozatím skončil. To na Letné se naopak obarvovalo. Zlatou hřívu má nově Záložník Lukáš Vácha a hned se na sociálních sítích pochlubil fanouškům.

Vybarvil se i útočník Václav Kadlec. Na rozdíl od ostatních ne na hlavě, ale na těle, kde má nová tetování. Jak by řekl starý dobrý klasik Ivánek Horník: „To je taková mládež, vždyť jsou to ještě haranti. Ať si dělají, co chtěj, ty mladý.“

Kam se vytratila růžová? Zeman už nezáří na celý trávník
720p 360p

 

Mistrovství světa ve florbale 2018 v Praze

Program a výsledky Český tým - soupiska Rozpis zápasů Info a hrací systém Haly pro MS Vstupenky Přehled medailistů z MS Akce pro fanoušky

Mistrovství světa ve florbale 2018 se koná ve dnech 1. - 9. prosince v Praze. Letošní šampionát je dvanáctý v historii, čeští florbalisté zatím získali jednu stříbrnou a dvě bronzové medaile. Čeští florbalisté narazí ve skupině A na Německo, Lotyšsko a Švýcarsko, všechny zápasy včetně play off odehrají v O2 areně.

Český program na MS ve florbale:
Německo - ČESKO
(so 1. 12., 18:00) * Lotyšsko - ČESKO (ne 2. 12., 17:00) * ČESKO - Švýcarsko (út 4. 12., 19:30)

Články odjinud


Články odjinudKlasická verze
Mobilní verze