VIP Sport

31. července 2017 • 12:50

Vítěze ve formuli 1 zastínil odhalený zadeček. Další jezdec mluvil o koulích

Autor: pv
Vstoupit do diskuse
0

Velice pikantní momenty se odehrály ve formuli 1 po skončení nedělní Velké ceny Maďarska. Jedné z hostesek na stupních vítězů nadzvedl vítr sukni a odhalil její pozadí. Následně došlo i na vulgarity mezi dvěma piloty během rozhovorů s novináři. Na okruhu u Budapešti bylo zkrátka hodně živo.V Maďarsku bylo o víkendu pekelné vedro skoro jako po celé Evropě. Sem tam ale zafoukal příjemný vítr. Pro jednu z hostesek na Velké ceně Maďarska to ale zas tak příjemné nebylo. Svěží vánek totiž krásné tmavovlásce nadzvedl sukni zrovna ve chvíli, kdy předávala trofej druhému nejlepšímu jezdci Finovi Kimimu Räikkönenovi. Jejím zadečkem se tak pokochali nejen fanoušci na okruhu, ale i desítky milionů diváků u televizních obrazovek.

Velice vyostřený moment nastal i ve chvíli, kdy pilot Kevin Magnussen poskytoval rozhovor pro televizní štáb a přistoupil k němu rozezlený soupeř Nico Hülkenberg, kterého Dán nevybíravě poslal z trati a ukončil mu tak závod devět kol před cílem. „Je to velice nesportovní jezdec,“ řekl do kamer Hülkenberg a ledově klidný Magnussen na to opáčil směrem ke svému rivalovi velice vulgární větu: „Cumlej mi koule, zlato.“

Hosteska neuhlídala sukni a svět viděl její zadeček
Hosteska neuhlídala sukni a svět viděl její zadeček

Vstoupit do diskuse
0

Sport 2020

Koronavirus ovlivňuje sport. Sledujte ONLINE
MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy pokračuje od 23. května. Minimálně do konce května se nerozjede ani Premier League na Britských ostrovech.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud