VIP Sport

15. srpna 2017 • 12:00

Boss Slavie Tvrdík odletěl na Kypr s tajnou zbraní: Vzal dceru do pekla!

Autor: nem
###BLOK-TOP-VIDEA###

Vždyť se ta útlá dívenka vypaří! Boss fotbalové Slavie Jaroslav Tvrdík (48) vzal dceru Janu (16) na Kypr, kde zrovna teď počasí připomíná rozžhavený kotel v pekle…Sešívaní odletěli do Nikósie, kde dnes (20:45) odkopou první mač play off Ligy mistrů, v němž jde o postupovou prémii 385 milionů korun a ocitli se ve výhni 37 °C. Copak trénovaní čutálisti, ti to nějak vydrží.

„Hodně pijeme a věříme, že to zvládneme,“ pověděl záložník Tomáš Souček. Ale co křehká slečna s tělem Twiggy, která loni v listopadu vyhrála finále modeligové soutěže Elite Model Look a získala tak kontrakty za 1,4 milionu korun? No, když už ji tatík vyvezl, bude to muset vydržet.

„Fotbal je u tatínka téma číslo jedna. U mě a mamky méně, ale chodíme na Slavii dobrovolně,“ prozradila Jana. Na Ruzyni ji samozřejmě mlsně omrkávali červenobílí plejeři, jenže asi mají smůlu.

„Fotbalisté mě nepřitahují,“ nechala se slyšet Jana Tvrdíková. Zato blonďáček – výletník, který se kolem tí točil při odbavení – nevypadal, že by byl bez úplně šance...

Hrdý táta vyvezl s týmem i dceru Janu.
Hrdý táta vyvezl s týmem i dceru Janu.

Slavia - Brno: Červenobílá euforie! Fanoušci vtrhli na hřiště, Šilhavý s Tvrdíkem pijí obří pivo

 
Články odjinud


Články odjinud