VIP Sport

10. září 2017 • 16:22

Fotky jako z porna! Unikly nahotiny lyžařky Vonnové a golfisty Woodse

Autor: ps
Vstoupit do diskuse
0
###BLOK-TOP-VIDEA###

Hackeři v Americe se vyřádili! A dali si záležet, aby celý svět viděl dva špičkové sportovce  Tigera Woodse (41) a jeho bývalou lásku Lindsey Vonnovou (32) úplně nahé. Golfistu skandál tak vytočil, že žádá krky všech, kdo za tím stojí. A nechce, aby se snímky šířily.Co tak pobuřujícího uniklo? Tigerova »bambitka« focená u zrcadla někde v golfové šatně či v posilovně. Odpovědi nahé Lindsey z postele, kde se předvádí v celé, ještě jednou v celé své kráse. S roztaženýma nohama a fotoaparátem zabírajícím detaily intimních partií. Prostě jako z porna!

Lindsey Vonn ukázala při focení téměř všechno
Lindsey Vonn ukázala při focení téměř všechno

Takhle podle všeho vypadala běžná konverzace mezi zamilovanou dvojicí v letech 2013 až 2015. A představa, že jsou spolu přes dva roky?! No, taková galerie by se možná nevešla ani na nejnavštěvovanější internetové weby.

Bohužel pro Tigera s Lindsey, hackeři si dali tu práci, aby soukromé fotky našli a zveřejnili. Podle zjištění webu TMZ se měli nabourat do telefonu americké lyžařky, odkud je zkopírovali na internet.

Woods se se skandálem nehodlá smířit a žádá okamžité tresty. Najal právníka Michaela Holtze, jenž má webové zloduchy vypátrat. Bude mu to ale k něčemu platné, když už každý ví, jaké nářadí(čko) s Lindsey využívali?

Vstoupit do diskuse
0

Sport 2020

Koronavirus ovlivňuje sport. Sledujte ONLINE
MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy pokračuje od 23. května. Minimálně do konce května se nerozjede ani Premier League na Britských ostrovech.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud