VIP Sport

6. října 2017 • 05:00

Z voleje rovnou do nosu. Česká tenistka sejmula při čtyřhře soupeřku

Autor: tej
Vstoupit do diskuse
0
Nizozemská tenistka Kiki Bertensová dostala míčkem rovnou do nosu ###BLOK-TOP-VIDEA###

Ač není tenis kontaktním sportem, dokázala česká tenistka Květa Peschkeová svou soupeřku složit. Během výměny na turnaji v Pekingu totiž zasáhla z voleje rovnou do nosu Kiki Bertensovou, nizozemská tenistka se v bolestech ihned svalila na zem, kde se držela za nos. Do zápasu se ale zvládla vrátit.I tenisová čtyřhra může být pěkně bolestivá. Ke zraněné Bertensové se okamžitě seběhla nejen spoluhráčka Julie Görgesová, chladit oteklý obličej jí pomohly i obě soupeřky. Česká hráčka, která tvrdou ranou zranění zavinila, se své soupeřce snažila odvděčit aspoň pytlem s ledem.

Ze svého nepříjemného zranění se Bertensová po chvíli zvládla oklepat, když se jí Peschkeová omlouvala, dokonce se na ní usmívala a kroutila hlavou na znamení, že se nic nestalo. Než se ve hře pokračovalo, zkontrolovala zraněnou Nizozemku ještě lékařka, aby vyloučila nějakou zlomeninu či otřes mozku. Nakonec Bertensové povolila do zápasu nastoupit.

Tvrdá rána do obličeje jí však neotřásla. Nejen, že dokázala v zápase pokračovat, ještě zvládla se svou spoluhráčkou zápas v poměru 2:6, 7:6, 10:5 vyhrát a postoupit do čtvrtfinále. Tam narazí na Andreu Hlaváčkovou s Timeou Babosovou.

Vstoupit do diskuse
0

Sport 2020

Koronavirus ovlivňuje sport. Sledujte ONLINE
MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy pokračuje od 23. května. Minimálně do konce května se nerozjede ani Premier League na Britských ostrovech.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud