VIP Sport

12. října 2017 • 20:50

Snowboarďačka a milovnice koní Samková: Rande s důchodcem!

Autor: pv
Vstoupit do diskuse
0
###BLOK-TOP-VIDEA###

Miluje koně a dokonce i sama jednoho vlastní. Olympijská vítězka ve snowboardcrossu Eva Samková se během posledního víkendu, kdy se konala i Velká pardubická, rozhodla navštívit Domov pro koně. V něm odpočívá zasloužilý trojnásobný vítěz nejtěžšího překážkového dostihu Evropy – Tiumen.Na jaře mu bylo šestnáct let a závodní kariéru před třemi lety zabalil. Fenomenální hnědý valach ze stáje osminásobného vítěze Velké pardubické Josefa Váni si užívá zasloužený odpočinek. Aby taky ne, když Váňu dovezl ke třem triumfům na Velké a na dostizích vydělal svému majiteli 7 milionů korun.

Eva Samková v domově pro zvířecí důchodce navštívila Tiumena
Eva Samková v domově pro zvířecí důchodce navštívila Tiumena

„Včera jsem se byla podívat v Domov pro koně. Patricie se svojí rodinou a kamarády dávají lásku a potřebnou péči všem koním, psíčkům a ostatním zvířatům, která si k nim najdou cestu. Třeba i Tiumenovi, který vypadá parádně! Měla by to být samozřejmost, starat se o naše koně celý jejich život a oplatit jim to, jak nám sloužili v mládí!“ napsala Samková pod společnou fotku s Tiumenem.

Olympijská vítězka se dobře stará i o svého koníka Pepina, kterého dostala od rodného města Vrchlabí, právě za vítězství v ruském Soči.

Velká pardubická 2017: Vše o legendárním dostihu čtěte ZDE »

Váňa triumf No Time To Lose divoce prožíval: Vyváděl jsem, bylo to monumentální

Je to splnění životního snu, radoval se Kratochvíl po triumfu ve 127. Velké pardubické

Klobouky, kulichy i anglická královna. Vychutnejte si atmosféru Velké pardubické!

Vstoupit do diskuse
0

Sport 2020

Koronavirus ovlivňuje sport. Sledujte ONLINE
MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy pokračuje od 23. května. Minimálně do konce května se nerozjede ani Premier League na Britských ostrovech.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud