VIP Sport

11. října 2017 • 16:15

Jágrova Veronika popsala: Co dělám v noci, když čekám na Jardův zápas?

Autor: top
Vstoupit do diskuse
0
###BLOK-TOP-VIDEA###

Těšila se na jeho premiéru v dresu Calgary. Měla od něj echo, že nastoupí. Jenže sirky do očí, aby noční bitvu neprospala, si Veronika Kopřivová (26) chystala zbytečně. Jaromír Jágr (45) nakonec na ledě Anaheimu znovu nehrál.Verča měla na pondělní noc jasný program. „Mám práci tak do půl druhé. A ve čtyři ráno zápas Calgary a Jaromír by měl nastoupit, takže asi nepůjdu spát, no...“ sdělovala v pondělí večer na sociální síti. „Tak kdo bude fandit? Jdu si dát sirky do očí, abych to vydržela, protože už teď usínám,“ dodala.

Přitom z Kalifornie, kde hokejisté Flames akorát absolvovali předzápasové rozbruslení, v tu chvíli proudily zprávy, že » Džegr « chybí v zápasové nominaci. A vzápětí je potvrdil kouč Gulutzan.

Noční hovor Veroniky s Jaromírem.
Noční hovor Veroniky s Jaromírem.

Verču tak někdo jaksi napálil. Udělal si z ní Jaromír legraci? Nebo plánoval hrát, ale pak si to rozmyslel? Nebo šlo o rozhodnutí trenéra?

Kdo ví. Jasné je, že v půl třetí ráno si Veronika s Jardou volali a pusy měli od ucha k uchu. „Jak jinak než vysmátí. Noční hovory a teď už mohu jít konečně spát,“ zvěstovala Jágrova láska.

Premiéra? Asi až doma

Na tréninku si zase vzal do parády jednoho z mladíků a poctivě mu něco vysvětloval. Pak vedl u mantinelu dlouhou debatu s trenérem Gulutzanem. A když už byli spoluhráči v kabině, dal si pořádný nášup v bruslení. Otázka však pořád zní: Kdy se ukáže v zápase?!

„Máme plán, kdy poprvé nastoupí,“ uvedl kouč bez dalších podrobností. „Každým dnem vypadá lépe a lépe.“ Podle kanadských novinářů však Jágr vynechá i dnešní duel v Los Angeles a premiéru si střihne až na domácím ledě proti Ottawě v pátek. Třináctého...

Veronika Kopřivová o svatbě s Jágrem mlží. Bude tedy veselka?

Vstoupit do diskuse
0

Sport 2020

Koronavirus ovlivňuje sport. Sledujte ONLINE
MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy pokračuje od 23. května. Minimálně do konce května se nerozjede ani Premier League na Britských ostrovech.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud