VIP Sport

13. října 2017 • 05:00

Je to vůbec možné? Schumacher prý váží 45 kilo a scvrknul se o 14 centimetrů!

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Jestli je to pravda, tak je to hodně zlé. Podle posledních zpráv od nejmenovaného člena rodiny Michaela Schumachera má legendární pilot formule 1 vážit pouhých 45 kilogramů a zmenšil se z původní výšky 174 centimetrů o rovných 14 čísel. Tak prý vypadá skoro 4 roky po nehodě na lyžích.Nechce se tomu ani věřit. Sedminásobného mistra světa formule 1 Michaela Schumachera už byste možná ani nepoznali. Měří prý pouhých 160 centimetrů a váží kolem 45 kilogramů. Ani jeho celkový stav nemá být nejlepší.

Čeká Corinnu s Michaelem ještě šťastná budoucnost? Jeho manželka věří, že ano
Čeká Corinnu s Michaelem ještě šťastná budoucnost? Jeho manželka věří, že ano

„Bohužel je komatu a bojuje z posledních sil svého života, ale nemyslím si, že má příliš šancí. Všichni blízcí lidé ho denně navštěvují. Je velmi bolestivé, co se mu stalo,“ tvrdí údajně někdo z rodiny Schumachera. Server Las2Orillas už ale neprozradil, kdo je zdrojem těchto informací.

Vše nahrává tomu, že jde pouze o nechutnou spekulaci. Věřme tomu, že je na tom někdejší jezdec stájí Jordan, Benetton, Ferrari a Mercedes daleko lépe. Jak na tom ale ve skutečnosti německý sportovec je, jeho rodina neustále úzkostlivě tají.

JAK TO BYLO: Smutné narozeniny. Schumacherovi je dnes 48 let...

Olympiáda 2018: kompletní informace najdete zde >>

Program ZOH >> Hokej na ZOH 2018 >>

 Klasická verze
Mobilní verze