VIP Sport

20. října 2017 • 19:00

Růže mezi trny. Plíšková zářila v černých květovaných šatech před Turnajem mistryň

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Může za to Michal Hrdlička, že teniska Karolína Plíšková rozkvétá jako růžička. Alespoň se to ozývá z blízkého okolí bývalé světové jedničky. Možná i proto Plíšková zvolila na slavnostní akt, losování skupin Turnaje mistryň černé šaty s růžemi.Mezi osmičkou nejlepších hráček sezony Karolína Plíšková zářila. Měla jeden z nejlepších outfitů, který podtrhovala velká růže na hrudi a menší růžičky na černých šatech. Česká tenistka oděná do tmavé barvy se dočkala po losu Turnaje mistryň Bílé skupiny, která by jí měla více vyhovovat.

V Singapuru je ve hře celkem 7 milionů dolarů (155 milionů korun) a na neporaženou vítězku čekají dva miliony dolarů (44 milionů korun). Plíšková by musela porazit Španělku Garbiň Muguruzaovou, Američanku Venus Williamsovou z USA a vítězku Roland Garros Jelenu Ostapenkovou z Lotyšska.

GALERIE: Podívejte se na sedm účastnic Turnaje mistryň.

Osm nejlepších tenistek letošní sezony se sešlo na Turnaji mistryň
Osm nejlepších tenistek letošní sezony se sešlo na Turnaji mistryň

„Myslím, že složení mojí skupiny je pro mě lepší než té druhé. Hrajeme všechny podobným stylem. Se všemi se znám dobře, snad se připravím, jak nejlépe můžu, a odehraju dobré zápasy,“ řekla Plíšková, která celý turnaj rozehraje. V neděli nastoupí od 11.00 českého času proti sedmatřicetileté Venus Williamsové.

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Program a výsledky Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Nominace Kvalifikace Los Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hraje od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostí 11 ruských měst a 12 stadionů, finále se odehraje v Moskvě na stadionu Lužniki.

Skupina A * Skupina B * Skupina CSkupina D * Skupina E * Skupina F * Skupina G * Skupina H

Soupisky favoritů MS:
Anglie * Agentina * Belgie * Brazílie 
Francie * Německo * Portugalsko * Španělsko 
Klasická verze
Mobilní verze