VIP Sport

30. října 2017 • 05:00

Tyhle fotky mluví za vše, Vaidišová a Štěpánek na Spartě: Intimní dotyky!

Autor: nem, bko
###BLOK-TOP-VIDEA###

Kopaná je mocná čarodějka. Přenáší hory i city. Tenisové celebrity Radek Štěpánek (38) a Nicole Vaidišová (28) se vzaly a pak rozvedly. „Štěpec“ chvíli oblažoval svým šarmem Petru Kvitovou (27), ale i to je pryč. Včera si exmanželé Radek a Nicole vyrazili na fotbalovou ligu na Spartu (Baník porazila 3:2) a měli se k sobě na letenském ochozu jako staří dobří známí. Nebo jako milenci?!Tohle nemůže být náhoda… Nicole VaidišováRadkem Štěpánkem si v neděli navečer užívali svojí přítomnost na zápase fotbalové Sparty. A hlavně daviscupový hrdina ke své exmanželce měl hodně blízko. Tady brada položená na jejím rameni, tady zamilovaný pohled… Jsou tihle dva opět spolu?

Intimní gesto Radka Štěpánka směrem k Nicole Vaidišové... Co to může znamenat?
Intimní gesto Radka Štěpánka směrem k Nicole Vaidišové... Co to může znamenat?

Štěpánek si bral Vaidišovou v „prokleté“ katedrále svatého Víta na Pražské hradě v létě 2010, o tři roky později se rozvedli. „Měli jsme oba rozdílné názory na život a vyústilo to naším rozchodem. Bylo to pro nás vysvobození,“ vysvětloval tehdy Radek.

Ten si pak nabrnknul ještě další tenistku Petru Kvitovou, tahle láska ale taky rychle odkvetla. Na začátku roku 2016 se nicméně spekulovalo o tom, že Štěpánek s Vaidišovou se dali opět dohromady.

Někdejší sedmá tenistka světa se pak ovšem ukazovala i se svým mladým golfistou Danielem Suchanem, takže všechno tak trochu usnulo. Teď je ovšem staronové vzplanutí lásky mezi tenisovými celebritami opět rázně ve hře...

 

Sport 2020

Koronavirus ovlivňuje sport. Sledujte ONLINE
MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, na další vývoj se čeká u fotbalové Fortuna ligy. Minimálně do konce dubna se nerozjede ani Premier League na Britských ostrovech.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče * Herní myši na Heuréka.cz

Články odjinud


Články odjinud