VIP Sport

1. listopadu 2017 • 05:00

Válečné setkání rivalek Kopřivové s Kobzanovou v Calgary: Šly si po krku?

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Konečně se potkaly tváří v tvář. A důkladně se na to vyzbrojily! Krásné rivalky Veronika Kopřivová (26) s Dianou Kobzanovou (35) vyrazily na párty hokejistů Calgary coby filmové válečnice. Došlo snad ke konfliktu?Partnerky nových spoluhráčů Jaromíra Jágra (45) a Michaela Frolíka (29) se vůbec nemusejí. Šly si po krku na sociálních sítích, když se šťouravá Diana Jágrově lásce vysmála za její dietní kulinářské pokusy, obhajobu »svlékací« minulosti i pochybný byznys s přeprodáváním amerických hadříků. „Slečna Kobzanová zase ukázala její zášť a inteligenci, je to opravdu ubohost,“ komentovala to Kopřivová. „Ona jde mimo mě,“ reagovala Kobzanová.

Jenže Jágr na konci léta podepsal smlouvu ve Frolíkově Calgary a bylo jen otázkou času, kdy se jejich znesvářené polovičky setkají. Stalo se tak na pondělní tradiční klubové oslavě Halloweenu!

Obě neponechaly nic náhodě a bojovně se vyfikly. Veronika coby vražedkyně Gamora z komiksových Strážců galaxie, jejíž specialitou jsou bojová umění a sečné zbraně. Diana jako elitní voják impéria z kultovních Hvězdných válek, který má vždy k ruce smrtonosný laserový blaster.

Byly vyzbrojeny do bitvy. Použily nakonec své zbraně?

Jágr s Veronikou v halloweenském kostýmu.
Jágr s Veronikou v halloweenském kostýmu.

 

Mistrovství světa ve florbale 2018 v Praze

Program a výsledky Český tým - soupiska Rozpis zápasů Info a hrací systém Haly pro MS Vstupenky Přehled medailistů z MS Akce pro fanoušky

Mistrovství světa ve florbale 2018 proběhlo ve dnech 1. - 9. prosince v Praze. Letošní šampionát byl dvanáctý v historii, triumf nakonec obhájili Finové, Češi ke svým třem historický medailím další nepřidali, když skončili čtvrtí.

České výsledky na MS ve florbale:
O 3. místo: Česko - Švýcarsko 2:4 * Semifinále: Česko - Finsko 2:7 * Čtvrtfinále: Česko - Dánsko 10:1 * Skupina A: Německo - ČESKO 5:10 * Lotyšsko - ČESKO 4:3 * ČESKO - Švýcarsko 6:4

Články odjinud


Články odjinudKlasická verze
Mobilní verze