VIP Sport

1. listopadu 2017 • 05:00

Válečné setkání rivalek Kopřivové s Kobzanovou v Calgary: Šly si po krku?

Autor: as
Vstoupit do diskuse
0
###BLOK-TOP-VIDEA###

Konečně se potkaly tváří v tvář. A důkladně se na to vyzbrojily! Krásné rivalky Veronika Kopřivová (26) s Dianou Kobzanovou (35) vyrazily na párty hokejistů Calgary coby filmové válečnice. Došlo snad ke konfliktu?Partnerky nových spoluhráčů Jaromíra Jágra (45) a Michaela Frolíka (29) se vůbec nemusejí. Šly si po krku na sociálních sítích, když se šťouravá Diana Jágrově lásce vysmála za její dietní kulinářské pokusy, obhajobu »svlékací« minulosti i pochybný byznys s přeprodáváním amerických hadříků. „Slečna Kobzanová zase ukázala její zášť a inteligenci, je to opravdu ubohost,“ komentovala to Kopřivová . „Ona jde mimo mě,“ reagovala Kobzanová.

Jenže Jágr na konci léta podepsal smlouvu ve Frolíkově Calgary a bylo jen otázkou času, kdy se jejich znesvářené polovičky setkají. Stalo se tak na pondělní tradiční klubové oslavě Halloweenu!

Obě neponechaly nic náhodě a bojovně se vyfikly. Veronika coby vražedkyně Gamora z komiksových Strážců galaxie, jejíž specialitou jsou bojová umění a sečné zbraně. Diana jako elitní voják impéria z kultovních Hvězdných válek, který má vždy k ruce smrtonosný laserový blaster.

Byly vyzbrojeny do bitvy. Použily nakonec své zbraně?

Jágr s Veronikou v halloweenském kostýmu.
Jágr s Veronikou v halloweenském kostýmu.

Vstoupit do diskuse
0

Sport 2020

MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy pokračuje od 23. května. Na začátku června se rozjela na Britských ostrovech i Premier League.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud