VIP Sport

1. listopadu 2017 • 05:00

Válečné setkání rivalek Kopřivové s Kobzanovou v Calgary: Šly si po krku?

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Konečně se potkaly tváří v tvář. A důkladně se na to vyzbrojily! Krásné rivalky Veronika Kopřivová (26) s Dianou Kobzanovou (35) vyrazily na párty hokejistů Calgary coby filmové válečnice. Došlo snad ke konfliktu?Partnerky nových spoluhráčů Jaromíra Jágra (45) a Michaela Frolíka (29) se vůbec nemusejí. Šly si po krku na sociálních sítích, když se šťouravá Diana Jágrově lásce vysmála za její dietní kulinářské pokusy, obhajobu »svlékací« minulosti i pochybný byznys s přeprodáváním amerických hadříků. „Slečna Kobzanová zase ukázala její zášť a inteligenci, je to opravdu ubohost,“ komentovala to Kopřivová. „Ona jde mimo mě,“ reagovala Kobzanová.

Jenže Jágr na konci léta podepsal smlouvu ve Frolíkově Calgary a bylo jen otázkou času, kdy se jejich znesvářené polovičky setkají. Stalo se tak na pondělní tradiční klubové oslavě Halloweenu!

Obě neponechaly nic náhodě a bojovně se vyfikly. Veronika coby vražedkyně Gamora z komiksových Strážců galaxie, jejíž specialitou jsou bojová umění a sečné zbraně. Diana jako elitní voják impéria z kultovních Hvězdných válek, který má vždy k ruce smrtonosný laserový blaster.

Byly vyzbrojeny do bitvy. Použily nakonec své zbraně?

Jágr s Veronikou v halloweenském kostýmu.
Jágr s Veronikou v halloweenském kostýmu.

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Program a výsledky Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Nominace Kvalifikace Los Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hraje od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostí 11 ruských měst a 12 stadionů, finále se odehraje v Moskvě na stadionu Lužniki.

Skupina A * Skupina B * Skupina CSkupina D * Skupina E * Skupina F * Skupina G * Skupina H

Soupisky favoritů MS:
Anglie * Agentina * Belgie * Brazílie 
Francie * Německo * Portugalsko * Španělsko 
Klasická verze
Mobilní verze