VIP Sport

2. listopadu 2017 • 05:00

Hokejový brankář Mrázek si zadělal na průšvih? Sexy policistka Sára zasahuje!

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Do branky Detroitu Red Wings se letos zatím moc nedostal, tak mu jeho milá připravila dokonalý trest. Sexy přítelkyně hokejového gólmana Petra Mrázka (25) ho šoupla do vězení a zkouší zjednat nápravu! Kdo by se tak rajcovní šerifkou nenechal zatknout?V Americe tenhle svátek letí a hokejové týmy NHL halloweenskou tradici dodržují. Všichni včetně největších hvězd ze sebe udělají různé nestvůry, hrdiny a v případě ostravského rodáka klidně mukla.

„Šťastný Halloween,“ přál Mrázek v oranžovém munduru pro lumpy svým fanouškům na sociální síti.

Sára se se svojí láskou nemaže.
Sára se se svojí láskou nemaže.

Česká beachvolejbalistka natáhla na štíhlé tělo modrou uniformu, nasadila klasickou šerifskou čepici, a aby byla dokonalá, pořídila si i nadupaného policejního Mustanga.   

Petrovi spoluhráči se museli slušně opotit! „Tenhle případ je můj,“ osvojila si zatčeného v »klepetech« a dala všem fanynkám najevo, že nemá cenu si s ní zahrávat…

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Nový hrací model Fantasy liga

Nejvyšší česká fotbalová soutěž nově s názvem FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci. Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin, do kterých si přenesou bodové zisky: skupina o titul (1.-6.), skupina o baráž o EL (7.-10.) a skupina o udržení (11.-16.).

19. kolo Fortuna ligy:
Baník Ostrava - Olomouc 0:0, Teplice - Zlín 2:1, Slovácko - Dukla 1:0, Opava - Ml. Boleslav 2:1, Bohemians - Liberec 0:0, Příbram - Sparta 1:1, Plzeň - Karviná 2:1, Jablonec - Slavia 0:2

Články odjinud


Články odjinud