VIP Sport

2. listopadu 2017 • 05:00

Hokejový brankář Mrázek si zadělal na průšvih? Sexy policistka Sára zasahuje!

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Do branky Detroitu Red Wings se letos zatím moc nedostal, tak mu jeho milá připravila dokonalý trest. Sexy přítelkyně hokejového gólmana Petra Mrázka (25) ho šoupla do vězení a zkouší zjednat nápravu! Kdo by se tak rajcovní šerifkou nenechal zatknout?V Americe tenhle svátek letí a hokejové týmy NHL halloweenskou tradici dodržují. Všichni včetně největších hvězd ze sebe udělají různé nestvůry, hrdiny a v případě ostravského rodáka klidně mukla.

„Šťastný Halloween,“ přál Mrázek v oranžovém munduru pro lumpy svým fanouškům na sociální síti.

Sára se se svojí láskou nemaže.
Sára se se svojí láskou nemaže.

Česká beachvolejbalistka natáhla na štíhlé tělo modrou uniformu, nasadila klasickou šerifskou čepici, a aby byla dokonalá, pořídila si i nadupaného policejního Mustanga.   

Petrovi spoluhráči se museli slušně opotit! „Tenhle případ je můj,“ osvojila si zatčeného v »klepetech« a dala všem fanynkám najevo, že nemá cenu si s ní zahrávat…

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Program a výsledky Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Nominace Kvalifikace Los Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hraje od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostí 11 ruských měst a 12 stadionů, finále se odehraje v Moskvě na stadionu Lužniki.

 Skupina A * Skupina B * Skupina C *Skupina D * Skupina E * Skupina F * Skupina G * Skupina H
Klasická verze
Mobilní verze