VIP Sport

2. listopadu 2017 • 21:35

Hvězdný Orlando Bloom na Slavii: dostal dres od Tvrdíkovy dcery, fandil s Bartoškou

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Po čtvrtečním večeru si může Orlando Bloom udělat jasno: jsem sparťan, nebo slávista? Slavný hollywoodský herec si zpříjemnil pracovní pobyt v Praze návštěvou dalšího fotbalového zápasu. Po utkání české nejvyšší soutěže na Letné Sparta – Plzeň (0:1) viděl v Edenu prohru Slavie s Villarrealem (0:2) v Evropské lize.Proslavil se v sérii velkofilmů Piráti z Karibiku nebo v trilogii Pán prstenů. V těchto týdnech je Bloom v české metropoli kvůli natáčení osmidílné fantasy detektivky Carnival Row a svůj pražský pobyt si zpestřuje návštěvami fotbalových stadionů.

Poprvé se vydal v polovině října na Spartu. Ani tehdy domácí nevyhráli. Tentokrát skončili domácí také bez bodu, ale bylo se na co dívat. Při oslavách 125. výročí od založení Slavie dorazilo na stadion přes 18 tisíc fanoušků, v prvním poločase se zapojili všichni do obří choreografie. Společnost mu dělal také ředitel karlovarského filmového festivalu Jiří Bartoška.

Bloom neodešel s prázdnou. Dcera šéfa klubu Jaroslava Tvrdíka Jana, která je úspěšnou modelkou, mu předala dres Orlando 1.

Tak schválně – bude stále platit, že Orlando Bloom je příznivcem Manchesteru United?

Slavný herec Orlando Bloom navštívil zápas Slavie proti Villarrealu. Vyfotil se společně s Jiřím Bartoškou.
Slavný herec Orlando Bloom navštívil zápas Slavie proti Villarrealu. Vyfotil se společně s Jiřím Bartoškou.

 

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Program a výsledky Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Nominace Kvalifikace Los Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hraje od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostí 11 ruských měst a 12 stadionů, finále se odehraje v Moskvě na stadionu Lužniki.

Skupina A * Skupina B * Skupina CSkupina D * Skupina E * Skupina F * Skupina G * Skupina H

Soupisky favoritů MS:
Anglie * Agentina * Belgie * Brazílie 
Francie * Německo * Portugalsko * Španělsko 
Klasická verze
Mobilní verze