VIP Sport

3. listopadu 2017 • 12:53

Jágrova Veronika v chladné Kanadě trpí: Teče mi krev z nosu, špatně se mi dýchá

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Po měsíci se opět vidí se svou láskou, ale asi si nepředstavovala, jak u toho bude trpět. Modelka Veronika Kopřivová (26) přiletěla do Kanady za Jaromírem Jágrem (45), který hraje v Calgary. V destinaci, kde je většinu roku zima, křehká blondýnka strádá i po zdravotní stránce.Byla zvyklá na slunnou Floridu, kde poslední dva roky Jágr válel v dresu Panthers. Nyní se jeho milá Veronika musí vyrovnat s krutou zimou v Calgary a hlavně zdravotními problémy, které vyvolává nepříznivé podnebí.

„Co je tady za sucho? Každé ráno mi teče krev z nosu a blbě se mi dýchá. Už ať se moje tělo aklimatizuje. Tyhle skoky jsou šílený,“ stěžovala si na Instagramu Kopřivová. V Kanadě ji trápí i suchá kůže. „Člověk se namaže olejem a během hodiny je z něj suchar,“ povzdechla si někdejší finalistka Miss.

Jágr se dočkal. Do Calgary za ním přiletěla Veronika
Jágr se dočkal. Do Calgary za ním přiletěla Veronika

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Program a výsledky Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Nominace Kvalifikace Los Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hraje od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostí 11 ruských měst a 12 stadionů, finále se odehraje v Moskvě na stadionu Lužniki.

Skupina A * Skupina B * Skupina CSkupina D * Skupina E * Skupina F * Skupina G * Skupina H

Soupisky favoritů MS:
Anglie * Agentina * Belgie * Brazílie 
Francie * Německo * Portugalsko * Španělsko 
Klasická verze
Mobilní verze