VIP Sport

3. listopadu 2017 • 12:53

Jágrova Veronika v chladné Kanadě trpí: Teče mi krev z nosu, špatně se mi dýchá

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Po měsíci se opět vidí se svou láskou, ale asi si nepředstavovala, jak u toho bude trpět. Modelka Veronika Kopřivová (26) přiletěla do Kanady za Jaromírem Jágrem (45), který hraje v Calgary. V destinaci, kde je většinu roku zima, křehká blondýnka strádá i po zdravotní stránce.Byla zvyklá na slunnou Floridu, kde poslední dva roky Jágr válel v dresu Panthers. Nyní se jeho milá Veronika musí vyrovnat s krutou zimou v Calgary a hlavně zdravotními problémy, které vyvolává nepříznivé podnebí.

„Co je tady za sucho? Každé ráno mi teče krev z nosu a blbě se mi dýchá. Už ať se moje tělo aklimatizuje. Tyhle skoky jsou šílený,“ stěžovala si na Instagramu Kopřivová. V Kanadě ji trápí i suchá kůže. „Člověk se namaže olejem a během hodiny je z něj suchar,“ povzdechla si někdejší finalistka Miss.

Jágr se dočkal. Do Calgary za ním přiletěla Veronika
Jágr se dočkal. Do Calgary za ním přiletěla Veronika

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Nový hrací model Fantasy liga

Nejvyšší česká fotbalová soutěž nově s názvem FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci. Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin, do kterých si přenesou bodové zisky: skupina o titul (1.-6.), skupina o baráž o EL (7.-10.) a skupina o udržení (11.-16.).

19. kolo Fortuna ligy:
Baník Ostrava - Olomouc 0:0, Teplice - Zlín 2:1, Slovácko - Dukla 1:0, Opava - Ml. Boleslav 2:1, Bohemians - Liberec 0:0, Příbram - Sparta 1:1, Plzeň - Karviná 2:1, Jablonec - Slavia 0:2

Články odjinud


Články odjinud