VIP Sport

6. listopadu 2017 • 20:20

Zhnusená lesbická sjezdařka: Muži dělali vše, aby se dotkli mých prsou a zadku!

Autor:

Přidala se k dalším slavným tvářím, které promluvily o sexuálním obtěžování. Bývalá sjezdařka Anja Pärsonová (36) prozradila, že během kariéry se stala objektem tužby mnoha mužů. Zájem opačného pohlaví ji ale nebyl vůbec příjemný a to nebylo pouze tím, že je švédská lyžařka lesba.Do smrti o tom chtěla mlčet, ale když slyšela a četla příběhy zneužívaných žen, tak se rozhodla Pärsonová promluvit. „Myslela jsem si, že si to vezmu do hrobu. Tak velká to byla potupa,“ uvedla olympijská vítězka a prozradila, co se jí přihodilo.

„Někteří muži byli ochotni udělat cokoliv, aby se dotkli mých prsou nebo zadku. Dokonce mě drželi pod krkem, abych se jim podvolila,“ šokovala Pärsonová, jež si před třemi lety vzala svou o osm let starší přítelkyni Filippu Radionovou dva roky poté, co odhalila, že ji přitahuje stejné pohlaví. Společně navíc vychovávají syna Elvise, kterého sjezdařka porodila.

„S postupem času lituji, že jsem byla během těchto sexuálních útoků pasivní. Dneska už bych se bránila,“ upozornila Pärsonová. Kdo další najde odvahu, aby přiznal, že byl sexuálně obtěžován?

Bývalá sjezdařka Pärsonová si postěžovala, že ji obtěžovala řada mužů
Bývalá sjezdařka Pärsonová si postěžovala, že ji obtěžovala řada mužů

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Program a výsledky Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Nominace Kvalifikace Los Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hraje od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostí 11 ruských měst a 12 stadionů, finále se odehraje v Moskvě na stadionu Lužniki.

Skupina A * Skupina B * Skupina CSkupina D * Skupina E * Skupina F * Skupina G * Skupina H

Soupisky favoritů MS:
Anglie * Agentina * Belgie * Brazílie 
Francie * Německo * Portugalsko * Španělsko 
Klasická verze
Mobilní verze