VIP Sport

6. listopadu 2017 • 20:20

Zhnusená lesbická sjezdařka: Muži dělali vše, aby se dotkli mých prsou a zadku!

Autor:

Přidala se k dalším slavným tvářím, které promluvily o sexuálním obtěžování. Bývalá sjezdařka Anja Pärsonová (36) prozradila, že během kariéry se stala objektem tužby mnoha mužů. Zájem opačného pohlaví ji ale nebyl vůbec příjemný a to nebylo pouze tím, že je švédská lyžařka lesba.Do smrti o tom chtěla mlčet, ale když slyšela a četla příběhy zneužívaných žen, tak se rozhodla Pärsonová promluvit. „Myslela jsem si, že si to vezmu do hrobu. Tak velká to byla potupa,“ uvedla olympijská vítězka a prozradila, co se jí přihodilo.

„Někteří muži byli ochotni udělat cokoliv, aby se dotkli mých prsou nebo zadku. Dokonce mě drželi pod krkem, abych se jim podvolila,“ šokovala Pärsonová, jež si před třemi lety vzala svou o osm let starší přítelkyni Filippu Radionovou dva roky poté, co odhalila, že ji přitahuje stejné pohlaví. Společně navíc vychovávají syna Elvise, kterého sjezdařka porodila.

„S postupem času lituji, že jsem byla během těchto sexuálních útoků pasivní. Dneska už bych se bránila,“ upozornila Pärsonová. Kdo další najde odvahu, aby přiznal, že byl sexuálně obtěžován?

Bývalá sjezdařka Pärsonová si postěžovala, že ji obtěžovala řada mužů
Bývalá sjezdařka Pärsonová si postěžovala, že ji obtěžovala řada mužů

 

Mistrovství světa ve florbale 2018 v Praze

Program a výsledky Český tým - soupiska Rozpis zápasů Info a hrací systém Haly pro MS Vstupenky Přehled medailistů z MS Akce pro fanoušky

Mistrovství světa ve florbale 2018 proběhlo ve dnech 1. - 9. prosince v Praze. Letošní šampionát byl dvanáctý v historii, triumf nakonec obhájili Finové, Češi ke svým třem historický medailím další nepřidali, když skončili čtvrtí.

České výsledky na MS ve florbale:
O 3. místo: Česko - Švýcarsko 2:4 * Semifinále: Česko - Finsko 2:7 * Čtvrtfinále: Česko - Dánsko 10:1 * Skupina A: Německo - ČESKO 5:10 * Lotyšsko - ČESKO 4:3 * ČESKO - Švýcarsko 6:4

Články odjinud


Články odjinudKlasická verze
Mobilní verze