VIP Sport

6. listopadu 2017 • 20:20

Zhnusená lesbická sjezdařka: Muži dělali vše, aby se dotkli mých prsou a zadku!

Přidala se k dalším slavným tvářím, které promluvily o sexuálním obtěžování. Bývalá sjezdařka Anja Pärsonová (36) prozradila, že během kariéry se stala objektem tužby mnoha mužů. Zájem opačného pohlaví ji ale nebyl vůbec příjemný a to nebylo pouze tím, že je švédská lyžařka lesba.Do smrti o tom chtěla mlčet, ale když slyšela a četla příběhy zneužívaných žen, tak se rozhodla Pärsonová promluvit. „Myslela jsem si, že si to vezmu do hrobu. Tak velká to byla potupa,“ uvedla olympijská vítězka a prozradila, co se jí přihodilo.

„Někteří muži byli ochotni udělat cokoliv, aby se dotkli mých prsou nebo zadku. Dokonce mě drželi pod krkem, abych se jim podvolila,“ šokovala Pärsonová, jež si před třemi lety vzala svou o osm let starší přítelkyni Filippu Radionovou dva roky poté, co odhalila, že ji přitahuje stejné pohlaví. Společně navíc vychovávají syna Elvise, kterého sjezdařka porodila.

„S postupem času lituji, že jsem byla během těchto sexuálních útoků pasivní. Dneska už bych se bránila,“ upozornila Pärsonová. Kdo další najde odvahu, aby přiznal, že byl sexuálně obtěžován?

Bývalá sjezdařka Pärsonová si postěžovala, že ji obtěžovala řada mužů
Bývalá sjezdařka Pärsonová si postěžovala, že ji obtěžovala řada mužů

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Nový hrací model Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Fantasy liga Kluby

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci.
Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin a odehrají nadstavbu.

Profily klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Baník Ostrava

MS v hokeji 2019 (Slovensko): Program * Rozpis * Vstupenky * Tabulky

MS v biatlonu 2019 (Östersund): Program * Závody * Info a vstupenky

Články odjinud


Články odjinud