VIP Sport

7. listopadu 2017 • 16:58

Podvedl těhotnou partnerku? Ronaldo mě zneužil a dal mi 350 eur na taxi, říká sexy krajanka

###BLOK-TOP-VIDEA###

Doma má tři děti a těhotnou partnerku Georginu. Přesto měl slavný fotbalista Cristiano Ronaldo (32) strávit noc s hvězdičkou televizní reality show Natachou Sofií. Podle portugalské krásky byl útočník velice vášnivý a ráno jí dal 350 eur (9500 Kč) na taxi. Pak s ní ale přetrhal veškeré kontakty.Realu Madrid v čele s Cristianem Ronaldem se momentálně vůbec nedaří. Mohou za to i osobní problémy v životě portugalského reprezentanta? Na povrch totiž vyplavala kauza, kdy účastnice televizí reality show Natacha Sofia prozradila, že se intimně sblížila s útočníkem Realu Madrid.

„Poslala jsem mu několik pikantních fotografií přes Instagram. Myslela jsem si, že se stejně neozve, ale ozval se,“ řekla Nataša, která si s fotbalistou vyměnila několik žhavých zpráv, a nakonec se údajně střetli na hotelu v Madridu.

Údajná Ronaldova milenka Sofia
Údajná Ronaldova milenka Sofia

„Líbali jsme se a namířili jsme si to rovnou do pokoje. Ráno mi dal dokonce 350 eur na taxi domů,“ tvrdila drobná černovláska. V ten moment ale netušila, že má být pouze dalším zářezem na pažbě slavného hráče.

„Zablokoval si mě na sociálních sítích a přerušil se mnou veškerý kontakt. Nikdy jsme už spolu nemluvili. Cítím se zneužitá,“ povzdechla si Sofia pro španělský magazín TV Giua.

Pokud by to byla pravda, Ronaldo by podvedl těhotnou partnerku Georginu Rodriguezovou, se kterou čeká prvního společného potomka a celkově už své čtvrté dítě.

Portugalec se ke kauze zatím ještě nevyjádřil. Byl nevěrný těhotné partnerce, nebo si to jeho krajanka celé vymyslela, aby se přiživila na jeho jménu?

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Nový hrací model Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Fantasy liga Kluby

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci.
Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin a odehrají nadstavbu.

Profily klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Baník Ostrava

MS v hokeji 2019 (Slovensko): Program * Rozpis * Vstupenky * Tabulky

MS v biatlonu 2019 (Östersund): Program * Závody * Info a vstupenky

Články odjinud


Články odjinud