VIP Sport

7. listopadu 2017 • 16:58

Podvedl těhotnou partnerku? Ronaldo mě zneužil a dal mi 350 eur na taxi, říká sexy krajanka

Autor: sjs
Vstoupit do diskuse
0
###BLOK-TOP-VIDEA###

Doma má tři děti a těhotnou partnerku Georginu. Přesto měl slavný fotbalista Cristiano Ronaldo (32) strávit noc s hvězdičkou televizní reality show Natachou Sofií. Podle portugalské krásky byl útočník velice vášnivý a ráno jí dal 350 eur (9500 Kč) na taxi. Pak s ní ale přetrhal veškeré kontakty.Realu Madrid v čele s Cristianem Ronaldem se momentálně vůbec nedaří. Mohou za to i osobní problémy v životě portugalského reprezentanta? Na povrch totiž vyplavala kauza, kdy účastnice televizí reality show Natacha Sofia prozradila, že se intimně sblížila s útočníkem Realu Madrid.

„Poslala jsem mu několik pikantních fotografií přes Instagram. Myslela jsem si, že se stejně neozve, ale ozval se,“ řekla Nataša, která si s fotbalistou vyměnila několik žhavých zpráv, a nakonec se údajně střetli na hotelu v Madridu.

Údajná Ronaldova milenka Sofia
Údajná Ronaldova milenka Sofia

„Líbali jsme se a namířili jsme si to rovnou do pokoje. Ráno mi dal dokonce 350 eur na taxi domů,“ tvrdila drobná černovláska. V ten moment ale netušila, že má být pouze dalším zářezem na pažbě slavného hráče.

„Zablokoval si mě na sociálních sítích a přerušil se mnou veškerý kontakt. Nikdy jsme už spolu nemluvili. Cítím se zneužitá,“ povzdechla si Sofia pro španělský magazín TV Giua.

Pokud by to byla pravda, Ronaldo by podvedl těhotnou partnerku Georginu Rodriguezovou, se kterou čeká prvního společného potomka a celkově už své čtvrté dítě.

Portugalec se ke kauze zatím ještě nevyjádřil. Byl nevěrný těhotné partnerce, nebo si to jeho krajanka celé vymyslela, aby se přiživila na jeho jménu?

Vstoupit do diskuse
0

Sport 2020

MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy pokračuje od 23. května. Na začátku června se rozjela na Britských ostrovech i Premier League.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud