VIP Sport

14. listopadu 2017 • 13:25

Krvavý horor! Hráč amerického fotbalu brutálně podřízl svou ženu (†28)

###BLOK-TOP-VIDEA###

V Americe vyplouvá na povrch děsivý příběh, ve kterém hraje hlavní roli hráč amerického fotbalu Anthony McClanahan (46). Ten měl podle policie 2. listopadu brutálně zabít svou manželku Keri (†28), které prý prořízl hrdlo.Na začátku listopadu se v utažském horském městečku Park City odehrála hrůzná scéna. Bývalý hráč týmu NFL Dallas Cowboys Anthony McClanahan se celý od krve plazí po trávníku před domem, kde si nedávno s manželkou pronajal byt. Zastaví projíždějící policejní auto a tvrdí, že ho spolu s manželkou a dítětem někdo napadl.

Manželka Keri, které se přezdívalo KS, je nalezena mrtvá s proříznutým hrdlem a dalšími bodnými a řeznými ranami na krku a po celém těle. Podle policie zoufale bojovala o svůj život. Jenže nikoliv s neznámým útočníkem, ale právě s vlastním manželem! V bytě totiž nebyly nalezeny žádné stopy po přítomnosti kohokoliv jiného, nebylo tam ani zmiňované dítě.

Bývalý hráč amerického fotbalu Anthony McClanahan s manželkou Keri, kterou měl podle policistů brutálně zavraždit...
Bývalý hráč amerického fotbalu Anthony McClanahan s manželkou Keri, kterou měl podle policistů brutálně zavraždit...

Vražednou zbraní byl malý ostrý nůž, který Keri nosila schovaný ve speciálním náramku. Sám McClanahan byl ošetřován s několika menšími zraněnými. Za vraždu prvního stupně, ze které je obviněn, mu v Utahu hrozí doživotní vězení.

McClanahan v roce 1993 podepsal smlouvu s Dallas Cowboys, před začátkem sezony 1994 ale klub opustil. Poté hrál v Kanadě za Calgary Stampederes. Se zákonem měl problémy už v říjnu, kdy nevrátil svého syna bývalé partnerce a projel s ním několik států. Když ho odmítal vrátit i oproti soudnímu příkazu, zakročila policie a bývalý hráč tak má na krku i obvinění z únosu. Keri KS McClanahanová měla dvě děti z minulé vztahu.

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Nový hrací model Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Fantasy liga Kluby

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci.
Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin a odehrají nadstavbu.

Profily klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Baník Ostrava

MS v hokeji 2019 (Slovensko): Program * Rozpis * Vstupenky * Tabulky

MS v biatlonu 2019 (Östersund): Program * Závody * Info a vstupenky

Články odjinud


Články odjinud