VIP Sport

21. listopadu 2017 • 16:30

Návrat zamilovaných! Štěpánek při západu slunce rozdával Vaidišové pusinky

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Potřebuje ještě někdo další důkaz ke znovuzrozené lásce mezi Radkem Štěpánkem (38) a jeho bývalou ženou Nicole Vaidišovou (28)? Pár poslal z prosluněné pláže jasný vzkaz.Stmívání na pláži v Abú Zabí, zamilovaná dvojice v těsném objetí, polibek na tvář krásné Nicole. „Netřeba slov,“ poslal na ze slunného východu Štěpánek přes svůj twitterový účet krátký pozdrav všem pochybovačům.

Štěpánek svoji Nicole zasypává pusinkami.
Štěpánek svoji Nicole zasypává pusinkami.

Jeho milá Vaidišová z dovolené zatím společnou fotografii neposlala. I když před nedávnem na veřejnost unikl její snímek ze sociálních sítí, kde leží Štěpánek na gauči u ní doma s jejím psem.

Dvojnásobný vítěz Davisova poháru před nedávnem ohlásil svůj odchod z profesionálního okruhu. Už den na to odletěl za slunkem se svojí bývalou ženou, s níž se pokoušeli dát dohromady už během letošního února. Vyjde to slavnému páru do třetice?

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Program a výsledky Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Nominace Kvalifikace Los Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hraje od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostí 11 ruských měst a 12 stadionů, finále se odehraje v Moskvě na stadionu Lužniki.

Skupina A * Skupina B * Skupina CSkupina D * Skupina E * Skupina F * Skupina G * Skupina H

Soupisky favoritů MS:
Anglie * Agentina * Belgie * Brazílie 
Francie * Německo * Portugalsko * Španělsko 
Klasická verze
Mobilní verze