VIP Sport

14. prosince 2017 • 09:55

Hororový přesun českých biatlonistů do Francie: Cesta bílým peklem!

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Tušili, že těch 700 kilometrů přes řes Alpy nemusí být tentokrát úplná brnkačka. Jenže cesta ese biatlonové reprezentace na další závod Světového - poháru se proměnila v hotový horor!Zničení polehávali po sedačkách - a modlili se, ať už tam ve zdraví jsou. Úmorná štrapáce z rakouského Hochfilzenu do francouzského Annecy nakonec trvala celý den...

„Obzvláště zakončení bylo dobrodružné – kvůli hlubokému sněhu jsme museli na posledních pár kilometrů přesednout do menšího autobusu,“ popisovali biatlonisté.

Cesta do dějiště Světového poháru byla pro české biatlonisty velmi náročná
Cesta do dějiště Světového poháru byla pro české biatlonisty  velmi náročná

Servisní kamiony dojely s obrovskými problémy, ten rakouský dokonce zapadl. „Pomáhali jsme ho vyhrabávat. A autobus s pracovníky zajišťujícími televizní přenosy měl vážnou nehodu,“ přidali Moravec a spol.

Ve francouzském středisku je dnes na programu sprint žen, zítra sprint mužů, v sobotu stíhačky a v neděli závody s hromadným startem. „A to nejsilnější sněžení má teprve dorazit...“ děsí se biatlonisté.

Jak závod dopadl? Slaví Slovenka Kuzminová, Češka Jislová zajela životní výsledek. Více čtěte ZDE>>>

 

Mistrovství světa ve florbale 2018 v Praze

Program a výsledky Český tým - soupiska Rozpis zápasů Info a hrací systém Haly pro MS Vstupenky Přehled medailistů z MS Akce pro fanoušky

Mistrovství světa ve florbale 2018 se koná ve dnech 1. - 9. prosince v Praze. Letošní šampionát je dvanáctý v historii, čeští florbalisté zatím získali jednu stříbrnou a dvě bronzové medaile. Čeští florbalisté narazí ve skupině A na Německo, Lotyšsko a Švýcarsko, všechny zápasy včetně play off odehrají v O2 areně.

Český program na MS ve florbale:
Německo - ČESKO
(so 1. 12., 18:00) * Lotyšsko - ČESKO (ne 2. 12., 17:00) * ČESKO - Švýcarsko (út 4. 12., 19:30)

Články odjinud


Články odjinudKlasická verze
Mobilní verze