VIP Sport

17. prosince 2017 • 05:00

Nakoukněte do ložnic českých olympijských hvězd Samkové, Sáblíkové a Ledecké

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Už je pro ně vše přichystáno. Zimní olympijské hry startují 9. února a korejští organizátoři se chlubí, že jsou připraveni na největší sportovní svátek roku. V týdnu předvedli, jak vypadá olympijská vesnice a ubytování pro reprezentanty.Skromné, ale za to útulné pokojíčky budou v rozlehlé olympijské vesnici v Kangnungu. Ložnice nebudou moc velké, ale dvě pohodlné postele se tam vejdou.

Dobře řešené jsou i koupelny a obývací pokoj. Ve dvacetipatrové budově budou mít Češi prvních šest poschodí. V domě je jen jeden výtah, a tak nejčastěji budou pravděpodobně chodit po schodech.

GALERIE: Podívejte se do ložnich českých hvězd

Ložnice s pohodlnými postelemi v olympijské vesnici
Ložnice s pohodlnými postelemi v olympijské vesnici

Ne všechno jde ale tak hladce, jak by si reprezentace představovaly. „Seškrtali nám počty míst a apartmány. Všechny evropské země si stěžují, že dostaly málo postelí,“ stěžoval si nedávno šéf české výpravy Martin Doktor.

Líbí se vám pokoje, které obsadí hvězdy jako je snowboardistka Eva Samková, rychlobruslařka Martina Sáblíková nebo lyžařka a snowboarďačka Ester Ledecká?

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Program a výsledky Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Nominace Kvalifikace Los Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hraje od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostí 11 ruských měst a 12 stadionů, finále se odehraje v Moskvě na stadionu Lužniki.

Skupina A * Skupina B * Skupina CSkupina D * Skupina E * Skupina F * Skupina G * Skupina H

Soupisky favoritů MS:
Anglie * Agentina * Belgie * Brazílie 
Francie * Německo * Portugalsko * Španělsko 
Klasická verze
Mobilní verze