VIP Sport

25. prosince 2017 • 13:30

Sportovní Ježíšek naděloval! Kdo z Čechů předvedl NEJ stromeček?

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Ještě než usedli ke štědrovečerní večeři, dali si záležet, aby doma přivítali Ježíška ve velkém stylu! Čeští sportovci nazdobili stromečky, pod nimiž byly schovány hromady dárečků. Které jsou nejhezčí? U Nedvědů v Itálii, u »Hertlů« v Kalifornii nebo u Petry Kvitové v Česku?Jsou rozeseti po celém světě, ale oslavu Vánoc si nenechají ujít. V Americe, Itálii, ale také doma na rodné hroudě.

„Veselé Vánoce, Marry Christmas,“ znělo jednohlasně u fotek, kterými zásobovali sociální sítě. Pak už se hrnuli k ozdobeným jehličnanům, aby rozbalili to, co pod nimi na ně čekalo.

Třeba s bolavými lýtky trápící se Gabriela Koukalová trhala barevné papíry a při tom zakusovala cukroví. U Nedvědů v Turíně to vypadalo, jako by je navštívilo několik světových módních návrhářů.

Zamilovaný pár Rosolová-Helcelet se zase nemohou dočkat, až se jim narodí očekávaný potomek. Byli by nejraději, kdyby se ukázal už pod stromkem, jenže to si musí počkat až na příští Vánoce…

Ve velké GALERII se podívejte, jak slaví Vánoce známí čeští sportovci

Petra Kvitvoá si ozdobila stromek.
Petra Kvitvoá si ozdobila stromek.

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Program a výsledky Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Nominace Kvalifikace Los Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hraje od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostí 11 ruských měst a 12 stadionů, finále se odehraje v Moskvě na stadionu Lužniki.

Skupina A * Skupina B * Skupina CSkupina D * Skupina E * Skupina F * Skupina G * Skupina H

Soupisky favoritů MS:
Anglie * Agentina * Belgie * Brazílie 
Francie * Německo * Portugalsko * Španělsko 
Klasická verze
Mobilní verze