VIP Sport

25. prosince 2017 • 13:30

Sportovní Ježíšek naděloval! Kdo z Čechů předvedl NEJ stromeček?

Autor: ps
Vstoupit do diskuse
0
###BLOK-TOP-VIDEA###

Ještě než usedli ke štědrovečerní večeři, dali si záležet, aby doma přivítali Ježíška ve velkém stylu! Čeští sportovci nazdobili stromečky, pod nimiž byly schovány hromady dárečků. Které jsou nejhezčí? U Nedvědů v Itálii, u »Hertlů« v Kalifornii nebo u Petry Kvitové v Česku?Jsou rozeseti po celém světě, ale oslavu Vánoc si nenechají ujít. V Americe, Itálii, ale také doma na rodné hroudě.

„Veselé Vánoce, Marry Christmas,“ znělo jednohlasně u fotek, kterými zásobovali sociální sítě. Pak už se hrnuli k ozdobeným jehličnanům, aby rozbalili to, co pod nimi na ně čekalo.

Třeba s bolavými lýtky trápící se Gabriela Koukalová trhala barevné papíry a při tom zakusovala cukroví. U Nedvědů v Turíně to vypadalo, jako by je navštívilo několik světových módních návrhářů.

Zamilovaný pár Rosolová-Helcelet se zase nemohou dočkat, až se jim narodí očekávaný potomek. Byli by nejraději, kdyby se ukázal už pod stromkem, jenže to si musí počkat až na příští Vánoce…

Ve velké GALERII se podívejte, jak slaví Vánoce známí čeští sportovci

Petra Kvitvoá si ozdobila stromek.
Petra Kvitvoá si ozdobila stromek.

Vstoupit do diskuse
0

Sport 2020

MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy pokračuje od 23. května. Na začátku června se rozjela na Britských ostrovech i Premier League.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud