VIP Sport

12. ledna 2018 • 14:19

Americká manželka krasobruslaře Březiny nemá na olympiádu: Žadoní o peníze!

Autor: nem
Vstoupit do diskuse
0
###BLOK-TOP-VIDEA###

Chtěla by do Koreje! Touží tam vidět svého muže, jak skáče odpíchnuté axely a kroutí piruety, ale nemá na to peníze. Manželka krasobruslaře Michala Březiny (27) o ně žadoní na sociální síti.„Ahoj všichni. Jmenuji se Danielle Montalbano-Brezina, jsem bývalá krasobruslařka a žiji v New Yorku. Můj manžel se v posledních dvou letech připravoval se na zimní olympijské hry v Kalifornii,“ ozřejmila Michalova paní, že přebývají každý na jiném konci Ameriky.

„Mám tady trvalou pláci, bojujeme s tou vzdáleností, ale nepodařilo se nám ušetřit peníze, protože letenky do Kalifornie jsou nákladné,“ vysvětlila dnes trenérka Danielle, za co utrácí.

„Často jsme mluvili o tom, že se k němu připojím v Koreji, abych viděla jak Willy soutěží na své poslední olympiádě. Absolutně nenávidím žádat o pomoc, ale je to moje jediná příležitost vidět, že se oddělený život a práce vyplácí.

To, co požaduji, je pokrytí hotelových a cestovních výdajů na týden v Koreji. Budu nesmírně vděčná za každou pomoc,“ obrátila se na celý svět americká žena českého muže. Potřebuje 85 000 korun (4000 dolarů), ale zatím vybrala jen 12 600 kaček (595 dolarů)...

Březina s manželkou řeší, jak ji dostat do Koreje.
Březina s manželkou řeší, jak ji dostat do Koreje.

Vstoupit do diskuse
0

Sport 2020

Koronavirus ovlivňuje sport. Sledujte ONLINE
MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy pokračuje od 23. května. Minimálně do konce května se nerozjede ani Premier League na Britských ostrovech.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud