VIP Sport

12. ledna 2018 • 14:19

Americká manželka krasobruslaře Březiny nemá na olympiádu: Žadoní o peníze!

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Chtěla by do Koreje! Touží tam vidět svého muže, jak skáče odpíchnuté axely a kroutí piruety, ale nemá na to peníze. Manželka krasobruslaře Michala Březiny (27) o ně žadoní na sociální síti.„Ahoj všichni. Jmenuji se Danielle Montalbano-Brezina, jsem bývalá krasobruslařka a žiji v New Yorku. Můj manžel se v posledních dvou letech připravoval se na zimní olympijské hry v Kalifornii,“ ozřejmila Michalova paní, že přebývají každý na jiném konci Ameriky.

„Mám tady trvalou pláci, bojujeme s tou vzdáleností, ale nepodařilo se nám ušetřit peníze, protože letenky do Kalifornie jsou nákladné,“ vysvětlila dnes trenérka Danielle, za co utrácí.

„Často jsme mluvili o tom, že se k němu připojím v Koreji, abych viděla jak Willy soutěží na své poslední olympiádě. Absolutně nenávidím žádat o pomoc, ale je to moje jediná příležitost vidět, že se oddělený život a práce vyplácí.

To, co požaduji, je pokrytí hotelových a cestovních výdajů na týden v Koreji. Budu nesmírně vděčná za každou pomoc,“ obrátila se na celý svět americká žena českého muže. Potřebuje 85 000 korun (4000 dolarů), ale zatím vybrala jen 12 600 kaček (595 dolarů)...

Březina s manželkou řeší, jak ji dostat do Koreje.
Březina s manželkou řeší, jak ji dostat do Koreje.

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Play off - pavouk Čtvrtfinále Semifinále Finále Program a výsledky Soupisky Střelci Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hrálo od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostilo 11 ruských měst a 12 stadionů, finále v Moskvě na stadionu Lužniki vyhráli Francouzi nad Chorvatskem 4:2.

Finále
Francie - Chorvatsko 4:2

Zápas o třetí místo
Belgie - Anglie 2:0

Semifinále
Francie - Belgie 1:0
 * Anglie - Chorvatsko 1:2 v prodl. 

Čtvrtfinále
Urugay - Francie 0:2 
* Brazílie - Belgie 1:2
Švédsko - Anglie 0:2 Rusko - Chorvatsko 2:2, 3:4 na penalty
Klasická verze
Mobilní verze