VIP Sport

14. ledna 2018 • 17:40

České hvězdy si užily pauzu v NHL v luxusu: Havaj, lochneska i sexy Gudasová!

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Celý rok se zpocení honí po promrzlém ledě, takže je na čase si užít vodu i v tekutém skupenství. Mnohé české hokejové hvězdy z NHL si právě teď, uprostřed sezony, vychutnávají či vychutnali báječnou dovolenou.Na co se těší hokejisté v NHL během roku nejvíce? Finále Stanley Cupu? Zápas pod širým nebem? Samá voda. Přece na tzv. bye week! Všechny týmy mají na leden nařízenu povinnou alespoň pětidenní přestávku a právě na tento týden ji mělo naplánováno hned patnáct klubů. Lavina hokejových hvězd tak zavalila exotické destinace v Americe a okolí. A pozdravy z dovolených samozřejmě posílají i natěšení Češi.

Krátké volno jim však o víkendu vyprší a musejí zase do práce. Vystřídají je kolegové z dalších klubů, příští týden si budou užívat bye weeku třeba i borci Jágrova Calgary. I když, opravdu ještě Jágrova?!

Brankář Michal Neuvirth se nemůže nabažit nejen své lásky, herečky a zpěvačky Karoliny Gudasové, ale hlavně čtyřměsíční dcerky Emily.
Brankář Michal Neuvirth se nemůže nabažit nejen své lásky, herečky a zpěvačky Karoliny Gudasové, ale hlavně čtyřměsíční dcerky Emily.

Hertl: Hurá na Havaj!

Sbalil zavazadla, přítelkyni Anetu a hurá na Havaj! „Je to tady paráda!“ hlásil útočník Tomáš Hertl (24). Aktuálně pátý nejproduktivnější Žralok ze San Jose hodil za hlavu hokejové trable, vždyť Sharks letos tápou a zatím jsou mimo pozice pro play off. To je ale teď »Hertlíkovi« šumafuk.

Krejčí: Jsem lochneska!

Během sezony na ně tolik času nemá, teď si to vynahrazuje. David Krejčí (31), elitní centr bostonských Medvědů, se proměnil v lochnesku a vozil v bazénu na zádech svoji dvouletou princezničku Elinu. „Jsou s tatínkem tak sladcí,“ vyznala se jeho americká manželka Naomi.

Neuvirth: Moje krásky!

Užívají si s ní každičký den! Brankář Michal Neuvirth (29) se nemůže nabažit nejen své lásky, herečky a zpěvačky Karoliny Gudasové, ale hlavně čtyřměsíční dcerky Emily. „Je kouzelná,“ prozradil. Svoje holky si vyfotil na pláži, kam vyrazili relaxovat. Škoda, že ta pauza je tak proklatě krátká...

 

Mistrovství světa ve florbale 2018 v Praze

Program a výsledky Český tým - soupiska Rozpis zápasů Info a hrací systém Haly pro MS Vstupenky Přehled medailistů z MS Akce pro fanoušky

Mistrovství světa ve florbale 2018 proběhlo ve dnech 1. - 9. prosince v Praze. Letošní šampionát byl dvanáctý v historii, triumf nakonec obhájili Finové, Češi ke svým třem historický medailím další nepřidali, když skončili čtvrtí.

České výsledky na MS ve florbale:
O 3. místo: Česko - Švýcarsko 2:4 * Semifinále: Česko - Finsko 2:7 * Čtvrtfinále: Česko - Dánsko 10:1 * Skupina A: Německo - ČESKO 5:10 * Lotyšsko - ČESKO 4:3 * ČESKO - Švýcarsko 6:4

Články odjinud


Články odjinudKlasická verze
Mobilní verze