VIP Sport

14. ledna 2018 • 17:40

České hvězdy si užily pauzu v NHL v luxusu: Havaj, lochneska i sexy Gudasová!

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Celý rok se zpocení honí po promrzlém ledě, takže je na čase si užít vodu i v tekutém skupenství. Mnohé české hokejové hvězdy z NHL si právě teď, uprostřed sezony, vychutnávají či vychutnali báječnou dovolenou.Na co se těší hokejisté v NHL během roku nejvíce? Finále Stanley Cupu? Zápas pod širým nebem? Samá voda. Přece na tzv. bye week! Všechny týmy mají na leden nařízenu povinnou alespoň pětidenní přestávku a právě na tento týden ji mělo naplánováno hned patnáct klubů. Lavina hokejových hvězd tak zavalila exotické destinace v Americe a okolí. A pozdravy z dovolených samozřejmě posílají i natěšení Češi.

Krátké volno jim však o víkendu vyprší a musejí zase do práce. Vystřídají je kolegové z dalších klubů, příští týden si budou užívat bye weeku třeba i borci Jágrova Calgary. I když, opravdu ještě Jágrova?!

Brankář Michal Neuvirth se nemůže nabažit nejen své lásky, herečky a zpěvačky Karoliny Gudasové, ale hlavně čtyřměsíční dcerky Emily.
Brankář Michal Neuvirth se nemůže nabažit nejen své lásky, herečky a zpěvačky Karoliny Gudasové, ale hlavně čtyřměsíční dcerky Emily.

Hertl: Hurá na Havaj!

Sbalil zavazadla, přítelkyni Anetu a hurá na Havaj! „Je to tady paráda!“ hlásil útočník Tomáš Hertl (24). Aktuálně pátý nejproduktivnější Žralok ze San Jose hodil za hlavu hokejové trable, vždyť Sharks letos tápou a zatím jsou mimo pozice pro play off. To je ale teď »Hertlíkovi« šumafuk.

Krejčí: Jsem lochneska!

Během sezony na ně tolik času nemá, teď si to vynahrazuje. David Krejčí (31), elitní centr bostonských Medvědů, se proměnil v lochnesku a vozil v bazénu na zádech svoji dvouletou princezničku Elinu. „Jsou s tatínkem tak sladcí,“ vyznala se jeho americká manželka Naomi.

Neuvirth: Moje krásky!

Užívají si s ní každičký den! Brankář Michal Neuvirth (29) se nemůže nabažit nejen své lásky, herečky a zpěvačky Karoliny Gudasové, ale hlavně čtyřměsíční dcerky Emily. „Je kouzelná,“ prozradil. Svoje holky si vyfotil na pláži, kam vyrazili relaxovat. Škoda, že ta pauza je tak proklatě krátká...

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Nový hrací model Fantasy liga

Nejvyšší česká fotbalová soutěž nově s názvem FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci. Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin, do kterých si přenesou bodové zisky: skupina o titul (1.-6.), skupina o baráž o EL (7.-10.) a skupina o udržení (11.-16.).

SESTŘIHY všech zápasů 8. kola Fortuna ligy »

9. kolo Fortuna ligy:

Zlín - Ostrava (pá 21.9., 18:00), Olomouc - Dukla (so 22.9., 15:00), Opava - Teplice (so 22.9., 17:00), Mladá Boleslav - Slovácko (so 22.9., 17:00), Karviná - Příbram (so 22.9., 17:00), Sparta - Liberec (so 22.9., 19:00), Slavia - Bohemians (ne 23.9., 18:00), Jablonec - Plzeň (po 24.9., 18:00)
Klasická verze
Mobilní verze