VIP Sport

15. ledna 2018 • 12:13

Rodman řídil v opilosti. S alkoholismem se potýká už 17 let, řekl přítel

Autor:
Dennis Rodman má na krku další vážný problém ###BLOK-TOP-VIDEA###

Bývalá basketbalová hvězda Dennis Rodman se znovu dostal do konfliktu se zákonem. Pětinásobný vítěz NBA byl o víkendu v kalifornském Newport Beach zadržen kvůli řízení v opilosti. Šestapadesátiletý člen basketbalové Síně slávy strávil noc ve vězení, odkud byl v neděli propuštěn."S alkoholismem se potýká posledních sedmnáct let. Minulý měsíc řešil nějaké osobní problémy a je na čase, aby znovu nastoupil na kliniku a léčil se," řekl CNN dlouholetý Rodmanův agent Darren Prince.

Rodman absolvoval protialkoholní léčbu opakovaně, při řízení v opilosti byl přistižen už v roce 2000. Loni byl za různé dopravní přestupky odsouzen ke tříleté podmínce a 30 hodinám veřejně prospěšných prací. V minulosti mu soud udělil tříletý podmínečný trest za domácí násilí.

 

Mistrovství světa ve florbale 2018 v Praze

Program a výsledky Český tým - soupiska Rozpis zápasů Info a hrací systém Haly pro MS Vstupenky Přehled medailistů z MS Akce pro fanoušky

Mistrovství světa ve florbale 2018 se koná ve dnech 1. - 9. prosince v Praze. Letošní šampionát je dvanáctý v historii, čeští florbalisté zatím získali jednu stříbrnou a dvě bronzové medaile. Čeští florbalisté narazí ve skupině A na Německo, Lotyšsko a Švýcarsko, všechny zápasy včetně play off odehrají v O2 areně.

Český program na MS ve florbale:
Německo - ČESKO
(so 1. 12., 18:00) * Lotyšsko - ČESKO (ne 2. 12., 17:00) * ČESKO - Švýcarsko (út 4. 12., 19:30)

Články odjinud


Články odjinudKlasická verze
Mobilní verze