VIP Sport

15. ledna 2018 • 20:20

České tenistky ozářily párty před Australian Open: Major Kvitová, květinka Plíšková!

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Sportovní smetánka se sešla na střeše hotelu Crown Resort v Melbourne. A na párty spojené s Australian Open nemohly chybět ani tenistky Petra Kvitová (27) a Karolína Plíšková (25).A bylo na co se dívat. Kvitová (27) se na akci předvedla ve slušivém outfitu laděném do khaki barvy, která se často používá v armádě pro maskování. Jako by tím chtěla naznačit, že je připravena do boje. Plíšková (25) dorazila se snoubencem Michalem Hrdličkou v šatech s květinovým vzorem. Oba si s chutí cinkli skleničkou aperol spritzu.

Uvolnit se bylo potřeba. Vždyť už dnes odstartoval úvodní grandslam sezony, jehož vítězové si odnesou téměř 70 milionů korun. Plíšková do něj vstupuje s novým koučem Tomáš Krupou, který vystřídal Davida Kotyzu. Jak jejich spolupráce zatím funguje?

Plíšková dorazila na párty s přítelem Hrdličkou.
Plíšková dorazila na párty s přítelem Hrdličkou.

„Uklidnil mě. Hrajeme nátlakový, ale ne úplně zběsilý tenis,“ řekla Plíšková pro web tenisovysvet.cz.

Už v noci na zítřek čeká bývalou světovou jedničku první soupeřka – Verónica Cepede z Paraguaye. „Dám si na ni určitě pozor, protože v Paříži mě málem porazila,“ uvědomuje si Plíšková, v současnosti šestá hráčka žebříčku.

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Program a výsledky Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Nominace Kvalifikace Los Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hraje od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostí 11 ruských měst a 12 stadionů, finále se odehraje v Moskvě na stadionu Lužniki.

 Skupina A * Skupina B * Skupina C *Skupina D * Skupina E * Skupina F * Skupina G * Skupina H
Klasická verze
Mobilní verze