VIP Sport

15. ledna 2018 • 20:20

České tenistky ozářily párty před Australian Open: Major Kvitová, květinka Plíšková!

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Sportovní smetánka se sešla na střeše hotelu Crown Resort v Melbourne. A na párty spojené s Australian Open nemohly chybět ani tenistky Petra Kvitová (27) a Karolína Plíšková (25).A bylo na co se dívat. Kvitová (27) se na akci předvedla ve slušivém outfitu laděném do khaki barvy, která se často používá v armádě pro maskování. Jako by tím chtěla naznačit, že je připravena do boje. Plíšková (25) dorazila se snoubencem Michalem Hrdličkou v šatech s květinovým vzorem. Oba si s chutí cinkli skleničkou aperol spritzu.

Uvolnit se bylo potřeba. Vždyť už dnes odstartoval úvodní grandslam sezony, jehož vítězové si odnesou téměř 70 milionů korun. Plíšková do něj vstupuje s novým koučem Tomáš Krupou, který vystřídal Davida Kotyzu. Jak jejich spolupráce zatím funguje?

Plíšková dorazila na párty s přítelem Hrdličkou.
Plíšková dorazila na párty s přítelem Hrdličkou.

„Uklidnil mě. Hrajeme nátlakový, ale ne úplně zběsilý tenis,“ řekla Plíšková pro web tenisovysvet.cz.

Už v noci na zítřek čeká bývalou světovou jedničku první soupeřka – Verónica Cepede z Paraguaye. „Dám si na ni určitě pozor, protože v Paříži mě málem porazila,“ uvědomuje si Plíšková, v současnosti šestá hráčka žebříčku.

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Nový hrací model Fantasy liga

Nejvyšší česká fotbalová soutěž nově s názvem FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci. Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin, do kterých si přenesou bodové zisky: skupina o titul (1.-6.), skupina o baráž o EL (7.-10.) a skupina o udržení (11.-16.).

19. kolo Fortuna ligy:
Baník Ostrava - Olomouc 0:0, Teplice - Zlín 2:1, Slovácko - Dukla 1:0, Opava - Ml. Boleslav 2:1, Bohemians - Liberec 0:0, Příbram - Sparta 1:1, Plzeň - Karviná 2:1, Jablonec - Slavia 0:2

Články odjinud


Články odjinud